. Запитання голові Здолбунівської РДА | Здолбунів City

Запитання голові Здолбунівської РДА

запитай28 травня – 100 днів як на посаді новий голова Здолбунівської РДА Сергій Кондрачук. Ми, звісно, не можемо оминути таку дату, але цього разу хочемо, щоб новий керівник адміністрації, окрім запитань ЗС, почув і питання від мешканців району. Тому запрошуємо ставити запитання у будь-який зручний спосіб: в коментарях до цього анонсу, шляхом форми зворотнього зв’язку, електронною поштою.

Питання мають бути загальноцікавими, а не персональними. Висловлені коректно і зрозуміло. Відповіді на них разом із інтерв’ю Сергія Кондрачука будуть надруковані у ЗС.

1 зірка2 зірки3 зірки4 зірки5 зірок (ще не оцінили)
Loading...


Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 • Den-den

  Дивно,що з подібною ініціативою не виступила РДА або окремі чиновники. Та й запитання до голови РДА доречніше було б ставити через сайт РДА, відповіді варто було б оприлюднювати через сайт РДА та місцеву газету Нове життя.

  • Здолбунівсіті

   Ну значить ми більше за датами слідкуємо)),хоча на сайті РДА теж є анонс збору запитань для відповідей. Подумуємо і про відеоформат інтервю.

   • Den-den

    Є сенс тимчасово, на період праці в РДА М.Орлова , скоротити людей які відповідають за комунікацію РДА з населенням району-Здолбунівсіті зовсім достатньо.Та й працюють безкоштовно…

    • Здолбунівсіті

     Жарт оцінили), але чим більше каналів донесення інформації до людей тим краще. РДА (відділ що відповідає за комунікації – 2 чол) робить інформаційну обласну розсилку, надсилає новини на сайт РДА і ОДА, відповідає на запити і т.д.

 
 

Активні відвідувачі

 
 

Архіви

 

 Сайт для Руководителей. Как результативно управлять
 

Реклама