Запитання до здолбунівського міського голови

17 грудня о 12 годині у РБК черговий звіт міського голови Ігоря Ольшевського про роботу у 2014 році. Можемо спробувати сформувати список запитань, який би міський голова завчасно міг би прочитати і бути готовий на них відповідати. Покладаємо початок запитань, решту можна дописувати у коментарях. Нажаль, свого звіту завчасно Ігор Олександрович не оприлюднив, тому поки що обговорювати немає що.

Питання до міського голови Здолбунова:

  1. Як краще для здолбунівчан: мати смітники, які перевертаються собаками і розносяться вітром чи тримати їх перевернутими і прив’язаними, щоб навіть нічого і не кинули в них, а сміття носити в кишенях чи кидати просто під ноги?смітник Здолбунів

смітники на привязі

2. Утворення стихійних міських смітників біля пожежної частини по вул.Грушевського, біля залізниці 142 км – це міська спланована політика, щоб далеко не вивозити чи не вміння контролювати ситуацію в місті?палять сміття у Здолбунові (2)смітник біля ДСНС (1)3. Регулярно обманювати виборців про ліквідацію стихійної вуличної торгівлі на вул.8 Березня – це стиль управління чи давня звичка?міський голова Здолбунова і торгівля4. Обіцянка реконструкції єдиного міського стадіону у 2014 році так і залишилась обіцянкою?

5.Чому муніципальний ринок на вул.8 Березня коли їм керує міський голова закривається через приписи СЕС, ДСНС, а як тільки він був переданий орендарю, який володіє мажоритарною кількістю голосів у міській раді, так зразу запрацював. На ньому що щось змінилось? Чи так цікавіше дбати про міську казну – об’єкт в оренду бізнес-політик партнеру, індивідуальні бонуси собі?

6.Свинячий ринок по вул.8 Березня біля АЗС відкритий у 2012 році на 10 бетонних плитах – це знущання над торговцями, водіями маршруток, які не можуть пропхатись між ними, чи спосіб збирання неконтрольованої готівки для міського голови?

7.Відсутність єдиного оприлюдненого бачення розвитку системи тепло забезпечення міста, вибіркове і можливо не безкоштовне надання дозволів на автономне опалення – це зважена політика міського голови чи спосіб знищення системи теплопостачання в місті?

8.Повторне подання на призначення заступником міського голови людини, яка має рішення суду про вчинене корупційне правопорушення – це виклик здоровому глузду населення міста, чи бажання повісити на цю людину, яка вже і так «спалена» всі прорахунки перед відходом у відставку?

9.Коли і хто відшкодує місту втрачені півмільйона бюджетних коштів за непридбаний обіцяний сміттєвоз? Чи це політика підігравання комерційному комунальному підприємству, яке тепер монопольно займається і сміттям і покійниками.

10.Чому сайт Здолбунівської міської ради не друкує додатків до рішень. Кому цікаве рішення «взяти до відома інформацію» якщо не опублікована сама інформація. Ви боїтесь щоб мешканці міста знали чим займається міська рада? Чому не є публічними ваші розпорядження про власні преміювання?

вигляд сайту міськради рішення без додатку11.Чому міський голова за руку не спіймав ні одного порушника правил благоустрою і не віддав міліції, не оштрафувала адмінкомісія, а тих кого і оштрафувала, виконком скасував ці штрафи. Це таке загравання перед виборцями чи ви дійсно вважаєте що правила благоустрою ніхто не порушує і не барське це діло цим займатись?

12.Після щорічних перевірок контролюючими органами комунальних підприємств з якими ви підписували контракти на призначення їх директорів, знаходяться фінансові порушення. Чому жоден керівник таких комунальних підприємств не несе жодної дисциплінарної, фінансової відповідальності за вчинене?

13.Чому при продажі нерухомих об’єктів міська рада «забуває» стягувати всю суму угоди, але не забуває передавати об’єкт у приватну власність.

14.Коли буде генеральний план міста і припиниться ганебна практика роздавання землі кому треба і хто де її знайшов вільну і відмовляти неугодним через відсутність такої на незрозуміло якої дати генплані?

15.Коли у місті будуть будувати чи ремонтувати пішохідні доріжки, пандуси, пішохідні переходи з думкою про мам з візками, інвалідів по руху, слабозорих?кнопка міськрада (2)

16….Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети