Запрошують навчитись писати грантові проекти

Західноукраїнське представництво Міжнародного Фонду «Відродження» оголошує набір учасників на тренінг з написання грантових проектів «Основи розробки та написання проектів» для громадських організацій Заходу України. МФ «Відродження» планує проведення одноденних тренінгів у Ужгороді, Рівному, Львові.

Для участі у кожному з тренінгів буде відібрано до 20 учасників. Тренінг спрямований на громадських діячів та молодих лідерів, які мають реальні досягнення у громадській діяльності, проте НЕ мають досвіду успішного подання проектів до донорських організацій. Під час тренінгу учасники:

– Отримають загальну інформацію про діяльність Міжнародного фонду «Відродження»;

– Розглянуть типові помилки, яких припускаються апліканти при підготовці проектної пропозиції;

– Навчаться визначати мету, завдання проекту, етапи проектної діяльності та очікувані результати проекту;

– Братимуть участь у практичних завданнях, які покращать їх знання та навички.

Тренінги відбудуться: м. Ужгород – 10 листопада; м. Львів – 11 листопада; м. Рівне – 12 листопада. Заявки необхідно подати до 15:00 за два дні до проведення тренінгу: м. Ужгород – 8 листопада; м. Львів – 9 листопада; м. Рівне – 10 листопада. 17-20 листопада планується проведення аналогічних тренінгів у інших обласних центрах Західної України (дати буде оголошено додатково). Для реєстрації необхідно заповнити аплікаційну форму. Місце та час проведення заходу будуть повідомлені у запрошенні, яке буде надіслано відібраним учасникам електронною поштою. Участь у тренінгу є безкоштовною. Контакти: Оксана Дащаківська, керівник Західноукраїнського представництва Міжнародного фонду «Відродження», dashchakivska@gmail.comВсі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети