Запрошують на тренінг з прозорості бюджетного процесу та закупівель

Тransparency International Україна запрошує активістів, журналістів та всіх, хто цікавиться бюджетним процесом та державними закупівлями на майстер-клас в Івано-Франківську «Контролюй бюджети, монітор закупівлі».

На заході представники громадськості зможуть отримати теоретичні знання та практичні інструменти, за допомогою яких можна впливати на органи місцевого самоврядування. Акцент буде зроблено на практичне застосування навичок.

Запрошуються учасники з таких областей: Івано-Франківська; Тернопільська; Хмельницька; Чернівецька; Закарпатська; Львівська, Рівненська.

Захід відбудеться в Івано-Франківську 21-22 травня у готелі Станіславів, вул. Чорновола, 7. Реєстрація з 9.30 до 10.00. Для участі в заході обов’язково за посиланням https://bit.ly/2KOgyI4. Дедлайн реєстрації – 16 травня.Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети