Запрошують на незвичайний футбол

В рамках Школи Холістичного Футболу за підтримки FARE network, антидискримінаційного партнера УЄФА, досвідчені тренери Ліги Толерантності відвідають 12 спортивних спільнот з різних куточків України з метою цілісного сприяння Вашому розвитку.

Школа Холістичного Футболу триватиме 3 години та включатиме:
– соціальну версію футболу (1,5 години);
– оцінка можливостей розвитку спільноти;
визначення базового інвентарю для поглиблення в соціальні спортивні ігри (частина спортінвентарю буде закуплена та надіслана спільноті);
– спільну дегустацію здорової їжі.

В нашій Школі дівчата та хлопці, жінки та чоловіки грають разом без жодних вікових обмежень та не зважаючи на рівень футбольного таланту. Дозволяється сімейна участь. Кожна людина бере на себе відповідальність за можливі ризики під час гри у футбол. За дітей відповідальність несуть батьки або згідно ЗУ.

Умови участі: 
– наявність 2-х громадських спортивних майданчиків (як відкритого, так і спортивної зали на випадок дощу, розміри 20х40 м. або наближені);
– спортивна спільнота залучить 14-28 осіб. Наявність представниць та представників наступних місцевих груп за соціальними ознаками та/або ідентичністю стане додатковою перевагою при відборі: люди з етнічних меншин, люди з інвалідністю, внутрішньо переміщені особи, ЛГБТКІ+, сироти та діти, позбавлені батьківського піклування, люди у складних життєвих обставинах;
– кількість людей однієї статі не перевищує 60 відсотків.

3

Вітається участь людей, які за власним бажанням, лікарськими застереженнями чи інших причин не гратимуть в межах майданчика. В той же час, вони активно гратимуть як спостерігачі(-ки), медіатор(к)и чи фасилітатор(к)и в залежності від соціальної версії футболу.

Дедлайн подачі аплікаційної форми – 25 квітня включно! 

Соціальні версії спортивних ігор формують навички спільного прийняття рішень, ненасильницької комунікації та трансформації конфліктів, розвивають почуття емпатії та солідарності, надають практичні знання для свідомого збереження краси людського різноманіття.

Найактивніші 10 представниць та представників спортивних спільнот будуть долучені до вдосконалення та видання посібника з нової емпаті-гри ІнклюБочча та запрошені до проведення спортивно-освітнього Фестивалю в Івано-Франківській області, який відбудеться в рамках тижнів дії кампанії Футбольні Люди#FootballPeople у жовтні 2018 р.

Вони отримають Сертифікати з переліком досягнутих компетенцій та увійдуть до Міжнародної Мережі Тренерів кампанії «Грай за Права Людини!” для подальшого спілкування, обміну досвідом, участі в міжнародних заходах, реалізації партнерських ініціатив, професійного та особистісного розвитку.

Більше про кампанію “Грай за Права Людини!” за посиланнямВсі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети