Запрошуємо до співпраці

spivpracaЖиття тримається на тих, хто думає не лише про себе, тому такі поняття як волонтерство, корпоративний дух, допомога ближньому, самоорганізація – завжди у ціні.

Ми (ЗЕОН) будемо вдячні за відгуки, побажання і оцінку наступних ідей та потреб, а також за ДОЛУЧЕННЯ до цих ідей:

  1. Розвиток груп Здолбунів СІТY у соцмережах, є потреба у модераторах, адміністраторах, також адміністраторах сайту www.www.zdolbunivcity.net
  2. Розвиток мережі громадських кореспондентів в радіусі 100 км від Здолбунова (пошук таких людей, залучення до сімї:) громадських журналістів, спільні публікації з ними)
  3. Створення волонтерського руху Здолбунова за принципом 1 людина-1 корисна річ для суспільства яку вона може зробити, наприклад Я- Олег П. маю можливість раз на тиждень 2 години клеїти листівки, тел….електронка…, Я-Марина Р – можу робити дизайн сайту, чи банерів під акції, тел….ел.пошта, я Іра О. можу зв’язати для баскетбольного щита у гідропарку прикольну річ (вуличне вязання) і т.д, таким чином ми отримуємо спільну базу волонтерів для взаємодопомоги і громадських справ у Здолбунові та за його межами. Хто може взятись за цю справу (розсилка запрошень з поясненням ідеї, збір відгуків, формування таблиці небайдужих Здолбунівчан)?
  4. Потрібні люди які можуть і вміють (а не вміють то навчимо) писати проектні пропозиції на різну тематику(молодь, журналістика, розвиток села, міста тощо). Суть проста. Ви витрачаєте свій час на написання проектних заявок, які подаємо від громадської організації. В разі її підтримки-ви ж і керуєте реалізацією проекту і відповідно маєте ті бонуси, які передбачені фінансовим планом такого проекту.
  5. Все вищевикладене – це добровільні, волонтерські проекти. Але у нас регулярно виникають різного роду можливості (поїздки, стажування, навчання) у яких активісти ЗЕОНу та ЗС приймають участь, завдяки своїй активності.  Всі, хто долучаться до нас по праву зможуть претендувати на ці бонуси.
  6. Якщо у вас самих є ідеї як на відкритому просторі улітку так і у приміщенні (у нас є офісна кімната і зала на 40 чоловік) щось організувати разом з вами-пишіть (ми проводили вже Брейн-ринг, квест, фотоквест, Мафію та інші ігри, завтра день в’язання на публіці проводиться за ініціативи Дмитра Світодара, допомагали казковому гопаку технічно та інформаційно, акції «Від серця до серця» по збору коштів для дітей та інші ) подумаємо разом як і що можна організувати і провести.

Наші групи і контакти:

http://vk.com/zdolbuniv_city група газети: новини, аналітика, розслідування з території місто Здолбунів і 100 км навкруги нього

https://www.facebook.com/groups/456497264369801/ група газети

http://www.odnoklassniki.ru/zdcity?st._aid=ExternalGroupWidget_OpenGroup група газети

http://vk.com/club52529211 група громадських журналістів, т.то НГОшників, ЗМІшників, блогерів які пишуть в пресу, блоги, Інтернет сайти в т.ч у ЗСіті

http://vk.com/iik_zeon група НГО «Аналітичний центр розвитку міста ЗЕОН» – новини організації, оголошення, конкурси для молоді

Пошта: zdolbunivcity@i.ua тел.097-6681470Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети