Запрошують на тренінг «Публічні консультації як можливість впровадження належного діалогу «влада-громада»»

Громадянська мережа ОПОРА у межах проекту «Відповідальне управління громадою» запрошує керівників об’єднаних територіальних громад, членів місцевих рад, представників місцевої влади та громадських активістів до участі в одноденних тренінгах щодо інструментів ефективного залучення громадян до процесу ухвалення рішень.

Тренінги відбуватимуться 19 та 20 листопада 2018 року з 10:00 по 16:30 в Інформаційно-освітньому просторі “INFOHUB” у Рівному (вул. Словацького, 3а, перший поверх). Просимо обрати зручну дату та  зареєструватися за посиланням:

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdq65hc86D2zCcTx8eH9jxyzbzN4RK_Cun0Yk99wDDVcGHUCQ/viewform

Під час тренінгу обговорюватимуться наступні питання:
– Що таке громадська участь та чому важливо залучати мешканців до процесу ухвалення рішень;
– Переваги та бар’єри залучення громадян до процесу ухвалення рішень;
– Законопроект «Про публічні консультації» та принципи належних консультацій;
– Тематика та учасники публічних консультацій;
– Інструменти публічних консультацій.

Під час тренінгу кожен учасник/учасниця отримає посібник для організаторів процесів залучення громадян до ухвалення рішень та описані успішні приклади «Консультації, аналіз ситуації, спільне рішення: як залучати мешканців до розмови про місцеві справи».
Також найактивніші учасники тренінгів матимуть можливість стажування у Польщі з метою отримання додаткової інформації та закордонного досвіду щодо ефективного застосування публічних консультацій в громадах.
Організатори забезпечують учасників тренінгу харчуванням та відшкодовують витрати на проїзд за наявності квитків. Квитки, виписані від руки, мають бути завірені печаткою автостанції. Кошти на бензин не повертаються 
За додатковою інформацією звертайтеся: 063 6179693 Андрій Токарський.
Довідково: Громадські консультації – це відкритий процес діалогу влади з мешканцями, що має на меті прийняття владою оптимальних рішень щодо суспільно важливих справ.

Проект «Відповідальне управління громадою» впроваджується Громадянською Мережею ОПОРА у співпраці з Фундацією «Лабораторія соціальних досліджень та інновацій «Сточня» (Польща) та ГО «Подільська агенція регіонального розвитку» за підтримки Програми «U-LEAD з Європою».Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети