Запрошення у Школу Європейських студій

EU Study Days in Ukraine (Школа європейських студій в Україні) прагне дати українським студентам та випускникам університетів глибші та ширші знання про основні риси нинішнього Європейського Союзу та стосунки між Україною та ЄС. Крім того, проект має на меті створити мережу молодих людей в Україні, які спілкуватимуться після школи далі, обмінюватимуться досвідом та робитимуть речі разом. Проект виконується Українським освітнім центром реформ за підтримки Представництва Європейського Союзу в Україні. Перша сесія Школи відбудеться 6-10 березня 2013 року.

Школа дасть можливість українським студентам та випускникам ВНЗ:
дізнатися більше про Європейський Союз від найкращих фахівців з Європейського Союзу та Україні;
глибоко вивчити основні питання відносин між Україною та Європейським Союзом в усіх ключових сферах (політика, економіка, енергетика, візові питання, освіта, права людини);
дістати можливість спілкування з представниками інституцій Євросоюзу, провідними експертами та науковцями;
створити мережу активних освічених молодих людей, що підтримують європейську інтеграцію України.

Школа складатиметься з двох головних етапів. Перший проводитиметься протягом п’яти днів, 6-10 березня 2013 року. Він складатиметься з курсу лекцій про головні сфери європейської інтеграції: політичного діалогу, економічної співпраці, енергетичної сфери, соціальної політики, освіти, мобільності та візових питань.

Другий етап відбудеться у травні-червні 2013 року. Він міститиме три триденні сесії, зосереджені на поглибленому вивченні тієї чи іншої тематики. Він буде більш інтерактивним та більш наповненим дискусіями та іграми, які поєднуватимуться з лекційним і тренінговим компонентом.

До участі у Школі запрошуються студенти (останні курси) та випускники українських ВНЗ, що здобули (здобувають) освіту за спеціальностями: міжнародні відносини, європейські студії, право, політологія, економіка, фінанси, бізнес, соціологія, журналістика, історія, культурологія, філософія.

Робочі мови Школи – українська та англійська.

Участь у Школі є безкоштовною. Організатори оплачують проїзд, проживання та харчування учасників Школи. Набір учасників Школи відбуватиметься на конкурсній основі. Для участі у конкурсі потрібно надіслати:

А) Заповнену анкету (формуляр можна завантажити тут: Анкета кандидата)

Б) своє резюме (curriculum vitae).

Документи потрібно надіслати не пізніше 20 січня 2013 року на електронну адресу eustudydays@gmail.com, з позначкою “application”.

Для участі у першому етапі школи буде відібрано 40 осіб з усієї України. Відбір учасників відбуватиметься за такими критеріями: а) фаховий рівень відповідей на питання анкети; б) освітній рівень студента чи випускника, в) представлення якнайбільшої кількості регіонів України.Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети