Запрошення на тренінг з прав людини

Випадки порушень прав людини, на жаль, не поодиноке явище у житті українців. Тому завдання кожного громадянина – навчитись відстоювати свої права. Ефективним методом такого захисту є публічні правозахисні акції. Формат і тематика  їх можуть бути різними: вихід на вулиці, влаштування пікетів перед урядовими будівлями, організація флешмобів. Утім, мета подібних заходів одна: привернення публічної увагу до проблеми, а також тиск на владу.

 Вже понад 50 років основою діяльності Amnesty International, усесвітнього руху, орієнтованого на захист загальновизнаних прав людини, є залучення широкої громадськості до участі та організації публічних акцій. Тому міні-тренінг «Як організувати публічну правозахисну акцію» буде корисний як тим, хто вже має досвід такої діяльності, так і тим, хто лише нещодавно долучився до неї. Тренінг триватиме протягом трьох годин. Захід фокусується на практичних знаннях і завершиться справжньою спільною акцією.

 Задля ефективності роботи організатори обмежили кількість місць і запрошують до участі 15 людей. Учасники тренінгу обиратимуться на основі анкети, яку треба заповнити до 18 березня (до 12.00). Цього ж дня буде повідомлено результати відбору.

 Тренінг «Як організувати публічну правозахисну акцію» відбудеться 23 березня у Будинку кіно (вул. Саксаганського, 6) у рамках Міжнародного фестивалю документального кіно про права людини Docudays UA.Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети