Запрошення на тренінг та конкурс міні грантів

 

 

Запрошуємо на семінар з проектного менеджменту й пропонуємо подати заявку на конкурс міні-грантів

БО «Мережа 100 відсотків життя Рівне» та «Рада реформ Рівного» оголосила конкурс міні-грантів з адвокаційної діяльності. В рамках конкурсу представникам громадських організацій та ініціативних груп Рівненщини проведуть семінар з проектного менеджменту на якому навчатимуть готувати якісні проектні заявки на конкурс міні-грантів. На конкурсній основі буде надано 5 міні-грантів на загальну суму 170 000 гривень. Обиратиме переможців конкурсна комісія. Перевагу надаватимуть проектам, реалізація яких дозволить просувати системні зміни у вашому населеному пункті, вирішити актуальні проблеми. Проектні пропозиції на конкурс приймаються до 15 червня.

Детальніше про конкурс:  «Мережа 100 відсотків життя Рівне» оголошує конкурс міні-грантів

На семінарі покажуть як формувати мету проекту, визначати проблему  та завдання, здійснювати правильний розрахунок кошторису заявки. Семінар проведуть 5-го червня в  інформаційно-освітньому просторі  InfoHub  за адресою вул. Словацького 3А. Початок об 15.00. Запрошуються усі бажаючі. Компенсація за проїзд відсутня.

Конкурс проводиться в рамках проекту «Розвиток Коаліції ОГС Рівненської області», що реалізується БО «Мережа 100 відсотків життя Рівне» та «Радою реформ Рівного» за підтримки Посольства Республіки Чехія в Україні.

За більш детальною інформацією звертайтеся за телефонами:

Оксана Майборода, тел.: 0685722364, менеджерка проекту

Михайло Чубай, тел.: 0678748302, PR-менеджер проекту.Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети