Запрошення на тренінг із журналістських розслідувань

banner project umediaЦикл тренінгів у рамках проекту  «Розвиток громадської журналістики у малих сусідніх громадах»

 Тренінг №3 «Журналістське розслідування». Повне безкоштовне забезпечення роздатковими матеріалами, харчуванням, консультаціями, можливістю друкуватись в он-лайн та друкованих ЗМІ. Від вас потрібно лише бажання, заповнена анкета і можливість доїзду (за власні кошти) на тренінг та інші заходи проекту (круглий стіл за підсумками проекту). Відбудеться 25.05 у м.Рівне.

Географія учасників: не обмежується, але бажано в радіусі 100 км від м.Здолбунова Рівненської області (Рівненська, Хмельницька, Тернопільська, Волинська, Львівська області) Населені пункти: не обмежується, але є перевагою учасники з селищ і міст до 50 тис.чоловік населення. Особливо вітається участь з міст Здолбунів, Остріг, Нетішин, Кременець. Учасники першого тренінгу, що проходив у м.Здолбунові 16-17.03 та другого, що проходив у м.Острог 13.04 мають перевагу, при умові активного виконання поставлених на тренінгу завдань (публікації, фото-відео репортажі).

Всі учасники після закінчення проекту (серії тренінгів) отримають Сертифікати.

Для того, щоб потрапити на семінари-тренінги, потрібно заповнити  анкету і відправити її до 20.05. 2013 р. на ел.адресу zdolbunivcity@i.ua з приміткою «тренінг-Рівне».

Анкета

  1. ПІБ, контактні дані (тел., ел. пошта, адреса фактичного проживання).
  2. Вік, місце роботи (навчання).
  3. Ваша мотивація (чому хочете) до участі у проекті.
  4. Чи є у вас сайт, блог, статті в ЗМІ. Додайте посилання, скани матеріалів.

На тренінг буде відібрано 10 учасників. Запрошуємо блогерів, активних людей, що хочуть стати громадськими кореспондентами, журналістами, членів громадських організацій, студентів гуманітарного напрямку, працівників некомунальних і недержавних ЗМІ та он-лайн порталів. Про результати відбору  буде повідомлено  22. 05. 2013 року. Усі відібрані учасники автоматично представлятимуть свої громади в он-лайні і готуватимуть матеріали для спільної мережі малих громад і власних он-лайн проектів.

За додатковою інформацією звертатись за телефоном: 097-6681470, ел.поштою zdolbunivcity@i.ua

 Довідково: Організатор проекту: НГО «АЦРМ «ЗЕОН», створена у 2002 році, займається муніципальним та регіональним розвитком. Газета «Здолбунів CITY» і портал www.www.zdolbunivcity.net – створені у 2012 році і є альтернативними, соціальними газетою і сайтом Здолбунівщини.

Даний проект «Розвиток громадської журналістики у малих сусідніх громадах» виконується за підтримки “Українського медійного проекту” (У-Медіа), що реалізується Інтерньюз в Україні за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID).

 Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети