Запрошення на Школу успіху від фонду відомих боксерів

В Україні стартував безкоштовний літній освітній проект “Школа успіху”, покликаний розкрити особистісний потенціал у підлітків і розвивати навички самостійних активних дій та відповідальної й цілеспрямованої поведінки. До участі запрошуються хлопці та дівчата віком 14-15 років з усіх регіонів України. 

Даний проект був започаткований у 2011 році Klitschko Foundation. Для підлітків – це унікальна можливість не тільки знайти однодумців, а й зробити перший вагомий крок на шляху до своєї мети.

“Школа успіху” допомагає підліткам ознайомитися з прикладами роботи бізнесу, соціальних та комерційних проектів, щоб розвинути актуальні для XXI століття навички та зробити свідомий вибір майбутньої професії. Під керівництвом менторів вони вчаться працювати в команді, розробляють власні проекти та обговорюють їх з відомими бізнесменами та громадськими діячами, вчаться презентувати власні ідеї. Потреби та особливості хлопчиків і дівчаток у підлітковому віці відрізняються, тому з 2016 року для них розроблено різні програми.

Хто може взяти участь?

До участі запрошуються хлопці та дівчата віком 14-15 років з усіх регіонів України. Учасники “Школи успіху” 2017 не можуть брати участь у цьому конкурсі.

Реєстрація на проект проводиться до 28 лютого, зареєструватися можна  на my.klitschkofoundation.org

1. Заповни свій профіль у системі.

2. Обери проект “Школа успіху”.

3. Дай відповідь на усі питання анкети.

4. Завантаж своє фото.

5. Зніми відеопрезентацію до 1 хвилини з будь-якого пристрою (телефону/вебкамери/фотоапарата) та розкажи про себе, свої вміння і захоплення. Надай посилання на нього з будь-якої соціальної мережі (Facebook, YouTube). Зверни увагу! Відео має бути на твоїй сторінці включно до 17 квітня.

6. Отримуй додаткові бали у системі за репост посилання на реєстрацію у соціальних мережах.

Півфінал

19 березня 2018 року на сайті Klitschko Foundation будуть відібрані 300 переможців першого етапу конкурсу.

З 20 березня по 13 квітня з 10:00 до 19:00 буде проведено з учасниками конкурсу телефонне інтерв’ю.

Фінал 

20 квітня оголосять переможців безкоштовного освітнього проекту “Школа успіху” від Klitschko Foundation.

Місце і час проведення  “Школи успіху”  м.Київ, липень 2018 року.Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети