Запрошення на семінар Громадська журналістика

Шановні апліканти! Повідомляємо вам список учасників семінару-тренінгу! Якщо знайшли себе у списку-вітаємо, просимо уточнити інформацію і надати підтвердження участі на ел.пошту zdolbunivcity@i.ua  Організатори заходу: Рівненська незалежна медіа профспілка, Рівненсько-Волинська агенція журналістських розслідувань «4 влада», газета «Здолбунів сіті», НГО «АЦРМ «ЗЕОН», Своровська Олена, Мокрик Микола. 

Захід здійснюється при підтримці Рівненського обласного благодійного фонду «Любіть Україну», почесний голова фонду Данило Корилкевич.

 

Програма семінару-тренінгу:

10.00-11.00 Знайомство. Цілі зустрічі. Що таке газета громадської організації, хто її робить і для чого. Микола Орлов, засновник НГО «Аналітичний центр розвитку міста «ЗЕОН», шеф-редактор газети «Здолбунів сіті»

11.00 – 12.30 Як з події зробити новину, цікаву іншим.

Сергій Штурхецький, завідувач кафедри документознавства та інформаційної діяльності НУ «Острозька Академія», докторант

12.30-12.45 кава брейк

12.45-14.00 Журналістське розслідування. Як зібрати інформацію яку приховують і що таке збалансоване висвітлення результатів розслідування. Володимир Торбіч, керівник Агентства журналістських розслідувань “Четверта влада”

14.00-15.00 обід

15.00-16.15 Як створити власний блог і стати кращим блогером регіону. Відповідальні соціальні медіа.  Олександр Поліщук, редактор газети Здолбунів сіті, кращий блогер (Дядько Пол) Рівненської області за результатами конкурсу колег – журналістів у 2012 році

16.15-17.15 Конкретний алгоритм дій щоб ваша новина із блогу, соціальних мереж чи прямих дописів опинилась на інформаційних сайтах області та в газеті Здолбунів сіті. Микола Орлов

17.15-18.00 Кава,чай, запитання до експертів, вручення Сертифікатів.

 

Список учасників семінару-тренінгу „Громадська журналістика та відповідальні соціальні медіа”

29.09.2012 р. с.Здовбиця Рівненська область Реєстрація з 9.30 до 10.00

Учасник Організація, установа
 1 Ушинська Анастасія СНУ ім.Лесі Українки м.Луцьк
 2 Гетманчук Вікторія Здолбунівський РВ УМВС
 3 Гедзюк Віталій ЗОШ №6 11 кл
 4 Свиридюк Павло Автоленд
 5 Пристайович Іванна НУ ОА м.Острог
 6 Боровець Ірена Драмтеатр м.Рівне
 7 Жакун Марія НУВГП
 8 Середюк Наталія НУ ОА
 9 Гуртовенко Ольга НУ ОА
 10 Косменюк Юлія НУВГП
 11 Мазур Катерина ЗОШ №1, 11 кл
 12 Вакуленко Анна Автоград м.Рівне
 13 Мокрик Микола РДГУ
 14 Охріменко Ніна Гуманітарна гімназія,10 кл
 15 Уварова Тетяна НУ ОА, 2 курс


Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети