Запрошення до українсько-німецького проекту

Запрошуємо молодих екологів, урбаністів та громадських діячів до участі у проекті “Партиципація. Урбанізм. Взаємодія”, що реалізується ГО “Еко Місто” (Чернігів, Україна) в партнерстві з “Multiplicities” (Берлін, Німеччина) в рамках програми “Meet Up: німецько-українські зустрічі”.

Дві групи активістів з Німеччини та України отримають знання й навички реформації публічних просторів та спільно проведуть партиципаторну кампанію для парку “Березовий гай” у м. Чернігові. Проект поглибить взаємодію між організаціями громадського сектору і підніме наступні питання: як діють публічні простори у Німеччині та Україні, які існують методи і шляхи їх трансформації, як профінансувати громадські ініціативи. Результатом спільної роботи стане ескіз ревіталізації парку “Березовий гай” і посібник з організації партиципаторної кампанії у публічних просторах німецькою та українською мовами.

В рамках проекту заплановано два навчальні модулі: 1-8 липня у м. Берлін; 6-13 серпня у м. Чернігів. Організатори забезпечують проживання та харчування учасників, а також відшкодовують витрати на трансфер за наявності усіх оригінальних підтверджуючих документів. Кандидати обираються на конкурсній основі шляхом заповнення анкет та співбесіди. Умовою участі є вік від 16 до 35 років та наявність біометричного закордонного паспорту.

Повноцінна участь у візитах обов’язкова. Прийом заявок здійснюється до 31 травня 2018 року включно, результати відбору будуть оголошені 7 червня.

Аплікаційна форма учасника проекту: https://goo.gl/forms/JKNzAEEuanItntR83Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети