Запрошення до участі у тренінгу з молодіжної політики

yw-300px-260x73Міністерство молоді та спорту України спільно з Управлінням у справах молоді та спорту Рівненської ОДА, Програмою розвитку ООН та Державним інститутом сімейної та молодіжної політики продовжує реалізовувати Програму «Молодіжний працівник».

Програма покликана підвищити рівень професіоналізму представників громадських об’єднань і держслужбовців, які працюють з молоддю.

У рамках Програми оголошується конкурс на участь у 3-денному базовому тренінгу.

Тренінг включає чотири модулі:

І. Сутність молодіжної політики, зміст та організація роботи з молоддю

ІІ. Проектний менеджмент

ІІІ. Персональна компетенція

ІV. Соціальне замовлення. Партнерство між органами влади, приватним та неприбутковим секторами.

До участі запрошуються представники Волинської, Львівської, Тернопільської та Рівненськоїобластей.

Про результати конкурсу учасники будуть повідомленні 18 вересня 2015 року.

Організаційні деталі тренінгу будуть повідомленні в індивідуальному порядку по завершенню конкурсу. На період навчання учасники забезпечуються харчуванням і місцем проживання. Витрати на проїзд компенсуються організаторами заходу.

З детальнішою інформацією можна ознайомитися на сайті Державного інституту сімейної та молодіжної політики за посиланням http://dimp.org.ua/view/youth-worker.html.

Тренінг відбудеться 24-27 вересня 2015 року у приміщенні Рівненської обласної державної адміністрації за адресою: м. Рівне, Майдан Просвіти,1.

Після успішного проходження навчання учасники отримають свідоцтво встановленого зразка, випускника Базового тренінгу Програми «Молодіжний працівник».

Найкращих учасників буде рекомендовано до проходження стажування у Центр Ваймеру (Німеччина).

Заявку на участь у тренінгу можна заповнити за допомогою онлайн-форми за посиланнямhttp://goo.gl/forms/gBfM695dpL.

Кінцевий термін подання заявок – 17:00 , 16 вересня 2015 року.

Контактні особи: Чигир Наталія 0962546722 та Васерук Олена.

Довідка про Програму:

«Молодіжний працівник» – це навчальна програма для службовців, залучених до роботи з молоддю у регіонах, та лідерів молодіжних неурядових організацій.

Мета:

ü забезпечити належний рівень знань про пріоритети, тенденції та задачі молодіжної політики;

ü налагодити ефективний діалог між держструктурами та громадянським суспільством;

ü надати оперативну інформацію про кращі світові практики реалізації молодіжної політики.Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети