Запрошення до участі у дебатах

рівне дебатиДискусійний клуб Проект «ЄС: вибір української молоді» від Представництва ЄС в Україні

Тема: «Чи готові українці жити за правилами європейського співтовариства?».

Учасники поділяться думками щодо прогресу європейської інтеграції на національному та регіональному  рівнях, відзначать переваги та недоліки інтеграції, а також обговорять перспективи співпраці Україна-ЄС.

 Місце проведення: вулиця Миколи Карнаухова, 53А, Рівне 7-й навчальний корпус НУВГП

 Час та дата проведення: 26 березня, початок 10.00,

Форма проведення: дебатний турнір (Британський формат Парламентських дебатів).

Участь у обговоренні також візьмуть зацікавлені представники громадськості, студенти, депутати міської ради, журналісти та представники Федерації дебатів України.

Модератор заходу: Богдан Хрусь

Для участі необхідна реєстрація на сайті http://euroquiz.org.ua/discussion-clubs

Формат заходу:

  • Виступи спікерів
  • Загальна дискусія, дебати
  • Спілкування у вільному форматі

 Проект «ЄС: вибір української молоді»  є ініціативою, що фінансується Представництвом Європейського Союзу в Україні, виконавцем проекту виступає  ГО “Молодіжна Альтернатива”. Партнерами проекту є Міністерство освіти і науки України та Міністерство молоді та спорту України.Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети