Запрошення до школи політичних студій

Розпочато реєстрацію заявок на участь у Щорічній програмі Української школи політичних студій (2013). Відібраним учасникам буде запропоновано програму, що включає чотири сесії: три національних заходи відбудуться в Україні (Київ, Львів та АР Крим) та один, міжнародний (Всесвітній Форум Демократії), – у Раді Європи (Страсбург, Франція).


До участі у конкурсі запрошуються кандидати, які:
мають значні професійні досягнення у сфері політичної, громадської, наукової або підприємницької діяльності, журналістики, державної служби, юриспруденції;
займають активну громадянську позицію та здатні застосовувати отримані знання у своїй повсякденній діяльності;
є громадянами України віком до 35 років, які мають вищу освіту.

УШПС є спільною Програмою Лабораторії законодавчих ініціатив та Ради Європи, що діє в Україні з 2005 року. Школа об’єднує успішних молодих України. Це інтелектуальне середовище для спілкування, обміну ідеями людей – представників політичної сфери та державної служби, бізнесу, медіа-спільноти, громадської діяльності та академічних кіл з усієї та налагодження контактів. Невимушена атмосфера та інноваційні підходи – круглі столи та панельні дискусії, стратегічні та рольові ігри, майстер-класи та тренінги, інтерактивне спілкування та зустрічі з неординарними людьми – створюють сприятливі умови для навчання та світоглядного розвитку учасників і випускників Школи. Провідні українські та міжнародні експерти, політики, науковці та дипломати з різних куточків світу – від Японії до Канади – щорічно залучаються до діяльності Школи у якості викладачів.

Реєстрація заявок на участь у конкурсі триває до 29 березня 2013 року (п’ятниця). Надсилайте ваші заявки за адресою u.poltavets@laboratory.kiev.ua з темою “USPS”. Детальнішу інформацію розміщено у додатках та на веб-сторінці Школи: www.usps.org.ua.

Із додатковими запитаннями звертайтеся, будь ласка, за адресою u.poltavets@laboratory.kiev.ua (тема “Question”) або тел.: +38 044 531 37 68Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети