Запрошення до серії навчальних поїздок

можливостіФонд «Відкрий Україну» у партнерстві з польською Фундацією «Інститут східноєвропейських досліджень» запрошують до участі в серії навчальних поїздок до Польщі з метою обміном досвідом у сфері місцевого самоврядування та регіонального розвитку.

До участі у навчальних поїдках запрошуються представники органів місцевого самоврядування, депутати місцевих рад, державні службовці, активісти громадських організацій, дослідники та експерти, представники асоціацій місцевого розвитку та органів місцевого самоврядування, журналісти регіональних ЗМІ.

Метою навчального візиту є вивчення особливостей діяльності органів польського місцевого самоврядування та організацій регіонального розвитку. Учасники проведуть зустрічі на рівнях гмін, повітів та воєводств.

Планується організувати 3 навчальні поїздки тривалістю до 5-ти днів кожна. Перша поїздка запланована попередньо на 21 – 26 січня 2016 року в м. Лодзь (Польща).

Організатори покривають всі витрати, пов’язані з навчальною поїздкою (проїзд, проживання та харчування під час перебування в Польщі), окрім витрат на страхування, а також витрат, пов’язаних із отриманням віз.

Вимогою до учасників є наявність діючого закордонного паспорта, бажана також наявність Шенгенської візи. В разі відсутності візи організатори нададуть листи-запрошення та сприятимуть пришвидшенню процедури отримання візи в польських консульствах (учасники подають документи самостійно).

Для участі у поїздці потрібно заповнити аплікаційну форму до 18:00 2-го грудня 2015 року за наступним посиланням http://goo.gl/forms/snTdeHCg5P.

Результати відбору учасників поїздки будуть оголошені до 7-го грудня 2015 року.

У разі виникнення запитань щодо навчальної поїздки, просимо звертатися до менеджера програм Фонду Раміни Шут за тел.(044) 220-18-40, e-mail: rs@openukraine.org.Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети