Запрошення до літньої школи

 ГО ЦСПП «Мнемоніка» оголошує набір учасників літньої школи «Як міста (не)пам’ятають».

Заявки на участь та резюме приймаються до 25 червня 2018 р. (до 23:00 за київським часом). Форма заявки доступна за посиланням.

Школа відбуватиметься 6–10 серпня 2018 р. у м. Рівне.

До участі в літній школі конкурсною комісією буде відібрано 20 учасниць та учасників із різних регіонів України. Про результати відбору Вас буде поінформовано до 9 липня 2018 р.

Організатори відшкодовують вартість проїзду (автобусом та не дорожче купейного вагону потягом), забезпечують проживання і харчування учасників у час проведення літньої школи, безкоштовно надають навчально-методичні матеріалами.

Участь у літній школі можуть брати: студенти та студентки університетів, аспіранти та аспірантки, молоді вчені (до 35 років), вчителі та вчительки історії й інших суспільно-гуманітарних дисциплін, працівники і працівниці музеїв та архівів, представники і представниці ЗМІ, органів влади та громадських організацій.

Лекції та тренінги будуть присвячені таким проблемам:

1) Символічні простори міст і політика пам’яті: теоретичні основи аналізу.

2) Традиційні та постмодерні форми меморіалізації.

3) Проблема (не)присутності Інших у символічних просторах міст України.

4) Вшанування пам’яті жертв геноцидів і меморіальні простори міст: український та європейський досвід.

5) «Прочитання» місць пам’яті (ландшафтів пам’яті).

6) Символічний простір міста в літературно-міфологічному, театральному та кіно-мистецькому вимірах.

7) Комераціоналізація минулого у розважальних закладах міст.

У межах літньої школи заплановані екскурсії об’єктами історико-культурної спадщини, музейними установами та меморіальними комплексами.

Для проведення лекційних занять та тренінгів будуть запрошені українські експерти у сфері меморіальних студій.

Мова літньої школи – українська.

Освітній курс проводиться у межах проекту «Палімпсести пам’яті» за підтримки Rosa-Luxemburg-Stiftung в Україні з коштів Міністерства закордонних справ ФРН.

 Контактні особи:

Петро Долганов: тел. (097) 481 36 81; e-mail: petro.dolhanov@gmail.com

Наталія Івчик: тел. (097) 183 02 16; e-mail: phd.ivchyk@gmail.comВсі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети