. Запрошення на тренінг «Онлайн-журналістика та ефективне використання Інтернету» | Здолбунів City

Запрошення на тренінг «Онлайн-журналістика та ефективне використання Інтернету»

irrpДО УВАГИ блогерів, громадських активістів, громадських журналістів та представників неурядових організацій України!

13-14 вересня 2013 року, Київ

В рамках проекту за підтримки польського Фонду міжнародної солідарності (МЗС Польщі), який виконують  польський Фонд  «Єдина Європа» та ГО «Інститут розвитку регіональної преси» (ІРРП) спільно з чеською Transitions Online та словацькою MEMO 98, ІРРП запрошує блогерів, представників громадських організацій, громадських журналістів та активістів з усіх регіонів України подавати заявки на дводенний тренінг «Онлайн-журналістика та ефективне використання Інтернету», який проводять досвідчені словацький та чеський тренери у Києві 13-14 вересня 2013 року. Дивіться програму та інформацію про тренерів нижче.

Участь у тренінгу надасть блогерам та активістам можливість підвищити професійний рівень з онлайн-журналістики, створення мультимедійних історій та ефективних методів просування власних проектів, ознайомитись з найуспішнішими прикладами громадської Інтернет-журналістики, а також оволодіти конкретними прикладними навичками.

Цільова аудиторія навчального проекту – блогери, громадські активісти, представники неурядових організацій, відповідальні за медіа-комунікації, які мають певний рівень досвіду з означених тем, але високо мотивовані підвищити свою кваліфікацію та  активно використовувати набуті навички у подальшому.

Участь у тренінгу є безкоштовною, всім учасникам буде запропоновано обід та кава-паузи. Учасникам з інших міст пропонується проживання в готелі та компенсація витрат на проїзд.

Для участі у проекті необхідно заповнити та надіслати анкету-заявку до 24:00 28 серпня 2013 року.Групи учасників формуються на конкурсних засадах. Організатори повідомлять запрошених учасників про участь до 4 вересня 2013 року.

ЗАРЕЄСТРУВАТИСЬ

Після реєстрації ви зможете переконатися, що ваша анкета надійшла нам, переглянувши через 1-2 дні гіперпосилання зі списком поданих анкет https://docs.google.com/spreadsheet/ccc?key=0Ak809bKbHw_ZdGxxdElPNm1HODJneTA5d2xNcWJhTWc#gid=0

Із запитаннями звертайтеся на irrp.org.ua@gmail.com або за номером 067-547-22-33.

Більше інформації про проект

Коротка програма тренінгу

«Онлайн-журналістика та ефективне використання Інтернету»

П’ятниця, 13 вересня 2013

9.00 – 17.30

Знайомство, представлення програми та цілей тренінгу, збір очікувань

Стандарти на етика онлайн-журналістики (Расто Кузель)

 • Різниця між традиційними та новими медіа
 • Оперативність та точність
 • Анонімність джерел
 • Етика фотожурналістики
 • Право на приватність
 • Використання графічних елементів

Мистецтво розповідати історії – як використовувати Інтернет ефективно (Ян Рибар)

 • Як досягти більшої «видимості» проектів та діяльності серед журналістів та громадськості,
 • Визначаємо медіа: Чому важливо розуміти силу Інтернету (і вашої веб-сторінки) та нових медіа,
 • Інформаційна революція: чому маленькі веб-сайти можуть бути більш популярними, аніж великі (і чому блогерство стає значно потужнішим інструментом),
 • Вступ до пошукової оптимізації (Search Engine Optimization (SEO) і чому ви не можете обійтися без неї,
 • Як змінити спосіб сприйняття активістами самих себе, аби привернути більше уваги до діяльності організації,
 • Міфи про журналістів і як їх уникнути – розуміємо, що саме хочуть чути медіа

Субота, 14 вересня 2013

9.00 – 17.30

Робота над темами (Ян Рибар)

 • Як визначити теми?
 • Як «продати» їх журналістам?

Як написати якісний прес-реліз

 • Чому журналісти ніколи не читають 99% усіх прес-релізів. І як написати прес-реліз, який медіа візьмуть до висвітлення.

Переформування  “іміджу

 • Забудьте про те, що здається важливим вам. Подумайте, що з того, чим ви займаєтеся, зацікавить журналістів та громадськість

Поради з написання текстів у блог (Расто Кузель)

 • Структура тексту
 • Заголовки та врубки
 • Особливості онлайн-текстів
 • Інші питання

Етичні питання блогінгу (Расто Кузель)

 • Кодекс етики блогера

Підведення підсумків тренінгу – перегляд цілей і очікувань

Інформація про тренерів:

Расто Кузель – словацький медіа-аналітик та експерт з 14-річним міжнародним досвідом роботи.

Расто отримав філософську освіту в Університеті ім. Коменського у Братиславі, з 1998 року очолює організацію MEMO 98, що спеціалізується на медіа-моніторингу від імені різноманітних міжнародних структур та технічній допомозі групам громадянського суспільства та медіа. Расто працював медіа-аналітиком, консультантом, тренером та заступником керівника місії під час 27 місій спостереження на виборах Бюро з демократичних інститутів та прав людини ОБСЄ (останнім часом в Ісландії та Сербії).

Він також працював у понад 50 виборчих та медіа-проектах та місіях в рамках ООН, Ради Європи, Міжнародної фундації виборчих систем, Національного фонду на підтримку демократії, Національного демократичного інституту та IMS (останнім часом у Грузії та Бірмі). У 2011 році Расто очолював консорціум IREX Europe & MEMO 98, котрий здійснював проект ПРООН з медіа-допомоги громадським мовникам, неурядовим організаціям та адмініструванню виборів у Грузії. Він також консультував групу грузинських юристів та медіа-експертів, котрі працювали над поправками до виборчого та медіа-законодавства.

Ян Рибар – чеський журналіст, фотограф та тренер-консультант. 

Нині Ян очолює креативну агенцію Amaze.cz, що проводить курси з фотографії та чимало інших тренінгів та консультацій у творчих сферах – фотографія, літературна діяльність, тревел-письменництво, журналістика та медіа-комунікація. Як журналіст Mlada fronta DNES, найпопулярнішої газети у Чехії, Ян висвітлював чимало важливих подій у різних куточках світу, в тому числі військові дії на Кавказі, в Іраку та Афганістані. Його роботи із Беслану (Росія) виграли конкурс Czech Press Photo, найпрестижніший фотоконкурс у Чехії. Одна з книжок Яна «Historky z konce světa» (Історії з кінця світу) було названа серед 30 найкращих книг про подорожі, написаних чеською мовою. Протягом року Ян працював головним редактором  журналу про подорожі Travel Digest. Нині він консультує Travel Trade Gazette. Ян навчався у Празі та Глазго, має докторський ступінь з міжнародних відносин.

1 зірка2 зірки3 зірки4 зірки5 зірок (ще не оцінили)
Loading...


Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 

Активні відвідувачі

 

 

Архіви

 

 Сайт для Руководителей. Как результативно управлять
 

Реклама