Заправляйся у Здолбунові – підтримуй бюджет міста!


АЗСДе ви заправляєте своє авто? Запитання досить цікаве. Часто чуємо «Я заправляюсь десь там…, на трасі!». При всіх вподобаннях та традиційних суперечках автолюбителів «Де краще заправити свій автомобіль» ніколи не задумуємось, а куди ж ідуть кошти у вигляді податку, сплаченого за кожний літр пального?

З 1 січня 2015 р. відповідно до Закону України від 28.12.2014 р. № 71 VIII “Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законодавчих актів України щодо податкової реформи» запроваджено акцизний податок з роздрібного продажу підакцизних товарів, зокрема на нафтопродукти та інше паливо.

Статтею 212 Податкового кодексу України визначено, що платником акцизного податку є особа – суб’єкт господарювання роздрібної торгівлі, яка здійснює реалізацію підакцизних товарів.

Акцизний податок з реалізації суб’єктами господарювання роздрібної торгівлі підакцизних товарів зараховується до бюджетів міст районного значення, сільських, селищних бюджетів зараховується до доходів загального фонду бюджетів міст районного значення, сільських, селищних бюджетів.

Для прикладу, загальна сума надходжень акцизного податку з реалізації суб’єктами господарювання роздрібної торгівлі підакцизних товарів до місцевих бюджетів району за 2015 рік склала 4578337 грн., з яких до бюджетів сіл 447382 грн., до бюджету селища Мізоч 188602 грн. та до бюджету міста Здолбунів – 4012388 грн.

Саме сумою у понад 4 мільйони гривень, з яких 3136264 грн. – це акцизний податок з реалізації паливно-мастильних матеріалів, сплачений в результаті продажу пального на АЗС, що розташовані у місті.

Заправляючи свій автомобіль деінде сплачуємо податок у відповідну раду, а жити залишаємось у Здолбунові. А ви ще питаєте “Чому у місті погані дороги?”. Бюджет міста – це не мильна бульбашка, яку можна наповнити повітрям, і формується він не тільки подачками зверху. Тому питання “Заправлятися чи не заправлятися у рідному місті?” повинно отримати однозначну відповідь у кожного автолюбителя.Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети