Запрацював сайт електронних петицій до Президента

Президент Петро Порошенко підписав Указ, яким затвердив порядок розгляду електронної петиції, адресованої Президентові України, та дав старт роботі відповідного сайту.

«Запровадження петицій – це реальний механізм прямого звернення громадськості до Президента. Це ініціатива Петра Порошенка, яка спочатку реалізувалася в ухваленні Закону «Про внесення змін до Закону України «Про звернення громадян» щодо електронного звернення та електронної петиції», який Глава держави підписав місяць тому, а тепер трансформувалася в його Указі», – зазначив Заступник глави Адміністрації Президента Дмитро Шимків, коментуючи підписання документу.

Запропонував свою пропозицію Президенту і здолбунівчанин Микола Орлов. Ідея проста: замінити сотні пільг діючих та обіцяних, посвідчень, на адресну грошову допомогу. Детальніше на сайті Петицій до Президента. Заходьте, читайте, реєструйтесь і підтримуйте, створюйте свої Петиції! петиція_адресна допомога

Петиція Президенту України

Замінити усі соціальні пільги адресними грошовими компенсаціями

Пропоную замінити усі соціальні пільги на грошові виплати. Соціальні пільги, обіцяні одноразові чи регулярні бонуси при зміні влад в Україні мають здатність ставати неактуальними.  Держава при появі нових героїв зменшує увагу до попередніх і люди які пройшли Афганську війну, ліквідацію аварії на ЧАЕС, працюючи на шкідливих виробництвах тощо втрачають орієнтир у житті і віру у справедливе суспільство.

Не можна створивши декілька років назад мотив у вигляді дострокової пенсії її забрати у людини перед самим виходом на пенсію, не можна у вагітної третім дитям матері забрати ту виплату на яку вона ВЖЕ розраховувала, не потрібно створювати велику кількість посвідчень за якими не хочуть возити у маршрутках, лікувати в лікарнях і оздоровлювати у санаторіях. Простіше замінити всі посвідчення і пільги – ГРОШОВОЮ винагородою. Чи одноразовою у великих розмірах чи регулярною у достойних величинах. Тоді відпаде потреба державі втручатись у компетенцію місцевих рад і змушувати вишукувати земельні ділянки для бійців АТО, вибірково купувати житло родичам загиблих, вводити незрозумілі  пільги на ввезення безмитних авто пільговикам, які вже завтра будуть продаватися на вторинному ринку, а діти в шкільних їдальнях не будуть перепитувати вчителів чому не всі дітки харчуються і хто такі малозабезпечені.

Заміна пільг адресною грошовою допомогою (виплатою, винагородою,…) зміцнить моральний стан людини яка перестане себе відчувати людиною із посвідченням, збільшення грошової маси пожвавить РАЦІОНАЛЬНІ придбання необхідних пільговикам речей, товарів, робіт. Для чого давати людині земельну ділянку, яку можливо, вона не потребує і буде завтра по демпінговій ціні продавати, краще дати гроші і людина сама визначиться що їй придбати.

Відповідно, заміна таких паперово-натуральних пільг на грошові призведе до заміни багатьох законів і об’єднання їх із змінами в один “Про соціальні гарантії та адресні грошові виплати”. Адміністрування якого зекономить теж значну частину бюджетних коштів та час на розуміння і його виконання. Бідна, але горда бабуся у маршрутці з набагато більшою гідністю вийме з кишені пару гривень і заплатить за проїзд аніж простягатиме посвідчення водію, який буде вирішувати долю її поїздки.

на дні незалежностіКоментує Микола Орлов: Я давно підтримую ідею електронного урядування в Україні, багато що роблю для цього, зокрема вперше на Здолбунівщині платформа Народних Петицій з’явилась саме на порталі ЗС, а нині тривають підготовчі роботи в місцевому ЦНАПі. Це все відбувається в т.ч у співпраці Здолбунівської РДА із громадськими організаціями Здолбунова, Чернігова та Дніпропетровська, Рівного щодо надання послуг і доступу до адмінпослуг та інших у дистанційному форматі. Вирішив особисто протестувати як працює портал Петицій до Президента. Ідею в основу Петиції поклав ту, яку вважаю актуальною і справедливою по відношенню до мешканців-пільговиків, щоб вони і сьогодні і завтра почували себе однаково по відношенню до держави, а держава відповідно однаково справедливо до своїх громадян.Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети