Замовте безкоштовно іноземного експерта для вашого бізнесу

ЕКСПЕРТИЗА БІЗНЕСУ
-Бажаєте більше дізнатися про систему свого бізнесу?
-Хочете стати більш ефективним?
-Мрієте про європейські стандарти якості?
Тоді, ця інформація для Вас:
Ми пропонуємо 5 грантів (без будь-яких конкурсів та прихованих мотивів) на експертизу вашого бізнесу. 4000 експертів міжнародного рівня нададуть цю послугу упродовж 12-14 днів, безпосередньо на української підприємстві з Рівненської, Волинської, Тернопільської та Житомирськї областей. БЕЗКОШТОВНО!
Якщо ВИ – мале підприємство (11-249 працівників); річний оборот менше 10 млн.Є; працюєте понад 2 роки – тоді, з вас лише проживання та звичайне харчування експерта з Голландії, трансфер з аеропорту Львова і назад.
Послуги такого рівня фахівця вартують від 300 Є/год.
А ВИ ОТРИМАЄТЕ ЇХ БЕЗКОШТОВНО, ЗАВДЯКИ УРЯДОВОМУ ФІНАНСУВАННЮ ВІД КОРОЛІВСТВА НІДЕРЛАНДИ!
Принцип відбору вкрай прозорий:
– потрібно якомога швидше подати заявку (українською, надається на запит);
– потрібно відповідати критеріям, вказаним вище.
Експертні місії надають у кількості не більше 5, першим, хто подав цю заявку.
О 11.38 29.07.15 – відкрито прийом заявок.
Сфера діяльності – будь-яка: від навчальних закладів, приватних клінік, пекарень, ресторані, готелей до високотехнологічного виробництва та організацій з підтримки бізнесу (ТПП, бізнес-центрів та бізнес-інкубаторів).
Окремо, надають гранти державним органам влади, не нижче регіонального рівня.
Пишіть у соцмережах, або контактуйте безпосередньо з офіційний українським представником ПУМ – Патентний повірений України Юрій ТРАЧУК.
Не вагайтеся – зробіть це негайно! І вже цьогоріч, матимете унікальний інструмент для власного розвитку!Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети