Замовляєте послуги у Здолбунівському БТІ? Перевіряйте за що платите.

П’ять тисяч гривень штрафу сплатить державі Здолбунівське міське бюро технічної інвентаризації за завищення вартості своїх послуг. Перевірка територіального відділення Антимонопольного комітету встановила, що чергове комунальне підприємство нашого міста дало маху перед законом. Цього разу, за висновками Антимонопольного комітету, БТІ вносило у свої розрахунки ті послуги, яких клієнти не замовлялиЛюдмила Мельничук, головний експерт 1-го відділу досліджень і розслідувань Рівненського обласного територіального відділення Антимонопольного комітету України:

— Ми планово перевіряли діяльність Здолбунівського міського БТІ за три роки, вибірково переглядаючи архівні дані. І встановили, що БТІ завищувало вартість послуг з первинної інвентаризації, поточної реєстрації нерухомого майна тощо. Вони вносили в розрахунки ті роботи, які у них не замовляли. Наприклад, людина просила копію паспорта будинку, а їй розраховували ще й вартість виготовлення самого паспорта. Людина брала квитанцію і йшла платити, не знаючи навіть про те, що переплачує. Замовникам не додавали таксувальний лист, де б конкретно була вказана ціна за кожну послугу. Усі кошти за послуги ішли на утримання самого БТІ.

У кожній конкретній справі завищення послуг було різним, проте незначним. БТІ за це сплатить державі п’ять тисяч гривень штрафу, адміністративну відповідальність за порушення ніхто не нестиме, повертати переплачене людям не будуть, суми незначні. У 2012 році ми перевірили лише одне БТІ області — Здолбунівське, проте з досвіду попередніх років можу сказати, що в усіх БТІ ми виявляємо порушення.

Ангеліна Гавриш, начальник КП “Здолбунівське міське бюро технічної інвентаризації”:

— Ми не погоджуємося із висновком Антимонопольного комітету і написали відповідну заяву, проте на неї ніхто не зважає. Так, у деяких випадках були помилки наших працівників, у кожній роботі вони трапляються. Проте в більшості випадків представники Антимонопольного відстоювали свою думку, хоча ми намагалися пояснити, що усі розрахунки робили правильно, але вони наполягали на своєму. Штраф ми сплатимо, хоча з висновком і не згодні.

Ми завжди намагаємося все робити дешевше й ніколи не намагаємося когось обрахувати і покласти гроші собі у кишеню. Проте Антимонопольному ж потрібно знайти порушення — це їхня робота.

rivnepost.rv.ua Алла САДОВНИК.*Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети