Замміністра не даремно приїздив до Здолбунова: на завершення спорткомплексу +20 млн.грн

Відбулися зміни у переліку інвестиційних програм і проектів регіонального розвитку, що реалізовуються за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку в Рівненській області у 2021 році.

Зокрема, на 44,5 млн грн зменшено фінансування будівництва «Спортивний комплекс комунального закладу «Обласна спеціалізована дитячо-юнацька школа олімпійського резерву» Рівненської обласної ради.

Натомість ці кошти розділили між іншими спортивними об’єктами Рівненщини.

Так, 20 млн грн додано на будівництво «Фізкультурно-оздоровчого басейну на базі Костопільської дитячо-юнацької спортивної школи, 20 млн грн буде також спрямовано на будівництво спорткомплексу Дитячо-юнацької спортивної школи Здолбунівської міської ради та 4,5 млн грн виділили на реконструкцію басейну ЗОШ I-III ст. №7 по пров. Шкільному у м. Дубно.

Таке рішення сьогодні одноголосно прийняла обласна комісія за участі першого заступника голови обласної ради Сергія Свисталюка.

Нагадаємо, що 26 березня  будівництво Здолбунівського спорткомплексу інспектували заступник Міністра розвитку громад та територій України Іван Лукеря, заступник голови Рівненської обласної державної адміністрації Людмила Шатковська, голова Рівненської РДА Олександр Коваль та народний депутат від нашого округу Олександр Аліксійчук. Було обговорено бачення завершення Здолбунівського спорткомплексу – одного з найважливіших соціальних об’єктів Здолбунівської громад.

Зі сторони громади презентували стан справ міський голова, директор ДЮСШ, радник міського голови.

Як бачимо від слів до справи не такий довгий шлях!Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети