Замість врегулювання технічних питань влада пропонує залучати додаткові руки переселенців

субсидії_промахиДо 1 вересня усі домогосподарства Рівненщини через Укрпошту повторно отримають бланки заяв на субсидію та декларації. Також додатково розсилатимуться листи, в яких буде роз’яснення як оформити субсидії і куди звертатися. Про це нагадав заступник голови Рівненської облдержадміністрації Олександр Савчук під час селекторної наради з районами.

«На сьогодні понад 66 тисяч сімей вже оформили житлові субсидії. Ще майже 9 тисяч заяв – в процесі оформлення. Це приблизно в 20 разів більше, аніж рік тому, – зазначив Олександр Савчук. – У вересні-жовтні заяви ще будуть надходити».

Тому, аби оперативно здійснювати обробку документів, Олександр Савчук рекомендував управлінням соцзахисту залучати до цієї роботи непрацюючих переселенців, котрі проживають у районах Рівненщини. Також, за його словами, наразі триває навчання працівників Укрпошти, щоб ті, у разі необхідності, змогли допомогти людям правильно заповнити бланки заяв і декларацій, особливо в сільській місцевості.

Олександр Савчук нагадав: «На сьогодні підвищення цін і тарифів на житлово-комунальні послуги відбувається паралельно із формуванням спрощеної системи отримання субсидій». Тому, за словами заступника голови ОДА, основне завдання полягає в тому, аби до програми житлових субсидій залучити щонайбільше сімей. «Ппотрібно використовувати будь-яку можливість, щоб належним чином організувати роботу», – акцентував Олександр Савчук.

Нагадаємо, тепер у декларації не потрібно вказувати суму доходу, а лише її вид, який отримували на протязі року: пенсії, зарплати, соціальні допомоги, стипендії. Також відсутні будь-які штрафні санкції за допущені громадянами помилки. Ті громадяни, котрі оформили субсидію раніше, не повинні звертатися з документами повторно.

Подати документи до управлінь соцзахисту населення можна будь-коли. В містах і районах Рівненщини працюють телефони «гарячих ліній» щодо призначення субсидій.

Прес-служба Рівненської ОДА

Віз ЗС: Замість того щоб розірвати контракти із розробниками програмного забезпечення, які НЕ спромоглися розробити за цей рік ДІЮЧУ програму отримання інформації від контрагентів, замість того щоб звільнити міністрів та керівників відомств які не спромоглися сісти разом за один стіл і домовитись хто кому яку інформацію і який спосіб повинен надавати і у столиці і в їх обласних та районних підрозділах місцевим управлінням, що нараховують субсидії, рекомендують залучити тимчасово вільні руки переселенців. Може й правильно, але є ще одна ідея.

А давайте старшокласників замість уроків праці попросимо одне одному субсидії оформити, нарахувати, в папочки поскладати і розіслати повідомлення…!!! Це ж має бути кваліфікована допомога: Якісне програмне забезпечення, методична допомога міністерствами своїм підрозділам у ОДНАКОВОМУ прочитанні закону, що регулює нарахування субсидії, матеріальне забезпечення для друку ТАКОЇ купи документів з призначення субсидій, а тоді лише робочі руки для складання документів у теки та рознесення повідомлень де знадобитись може і допомога тимчасово безробітних громадян в т.ч і переселенців, якщо за їх роботу їм заплатить сам центр зайнятості, бо місцеві влади на це коштів не мають. Місцеві влади розраховували на сучасний електронний сервіс, інтелектуальну працю та роботу із складними життєвими виключеннями із типових ситуацій, а не на збільшення роботи руками та ногами по збору тих самих довідок замість громадян.

Ще одне, якщо надумає столиця вкотре змінити правила нарахування і виплати субсидій, то пропонуємо тим же авторам цих змін поїхати у самі дальні села і провести широку розяснювальну роботу із населенням, якщо у самих в голові не буде каші від таких швидкоплинних змін правил гри. НЕ ШКОДЬТЕ таким реформуванням на марші! І пропозиція на три дні приїхати в райони і понараховувати субсидії перш ніж йти на телеефір залишається в силі…subsidii prosto!

ДЛЯ ЗДОЛБУНІВЧАН: Якщо у Вас виникнуть додаткові питання, то відповіді на них Ви можете отримати у місцевому управління соціального захисту населення за телефоном 2-23-92 або за телефоном Урядової «гарячої лінії» 0 800 507 309. СУБСИДІЯ у бідній країні для бідних громадян – це справді вихід, тому ВСІМ треба йти і пробувати подавати документи, не потрібно гордості і геройства, вам знайдеться на шо витратит зекономлені кошти. просить держава, готова витрачати на це великі кошти – треба їй допомогти. ВСІ на оформлення субсидій!Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети