Замість уроків – прибирання парку перед приїздом високопосадовця до Здолбунова

park_3Як ми повідомляли, у вівторок у Здолбунів має завітати президент України В.Янукович. Обласні ЗМІ висувають власні припущення щодо ймовірного приїзду Н.Королевської, О.Вілкула, П.Лебедєва, але й непрямо зі своїх джерел підтверджують ймовірність приїзду саме президента.

park_1

На фото ліворуч інженер із благоустрою Здолбунівської міської ради, праворуч педагог-організатор школи

Підготовчі роботи у місті та на його під’їздах свідчать про те, що когось місцева влада зустрічати збирається. І наврядчи до приїзду міністра соцполітики сьогодні зранку аврально почали зачищати навіть міський парк по вул.Грушевського силами учнів міських шкіл.

З 9.30 до 11 години школярі старших класів замість уроків вправно займались із граблями. І все б добре, бо трудотерапія ще нікому не завадила, особливо якщо молоді люди наводять красу в міському парку, але ж…виникає ряд запитань:

1) чому під час уроків

2) чи питали згоду в учнів та їх батьків на це

3) з чиєї ініціативи це відбулось, і чому на відзначення річниці Гурбенського бою вчителям активно нагадували із РДА, що у них робочий день, а от сьогодні учням ніхто не нагадував, що у них основне заняття – це навчання

park_5

Ми зателефонували до директора однієї з міських шкіл.

– Скажіть, будь ласка, що ваші учні роблять під час занять у міському парку?

– Це трудовий десант, у них замість трудового навчання – допомога місту.

– Але ж це можна робити після школи, чому вони роблять це під час уроків?

– Тому що попросила міська рада, вони як завжди не встигають прибрати й вивезти листя з парку.

park_4

Тут же в парку були й працівники групи благоустрою Здолбунівської міської ради. Запитуємо інженера з благоустрою п.Ірину Сироту:

– Це ви залучили дітей під час уроків до прибирання парку?

– З чого ви взяли?

– З того, що директор школи повідомила, що діти працюють тут на прохання міської ради.

– А я що – міська рада? Я – працівник і нікого не залучала. Маю свою групу благоустрою, ось вони й працюють.

park_2

Педагог-організатор, що так представилась і була поруч із учнями пояснила, що праця суспільна в даному випадку є корисною. Діти такому розвитку подій не дуже засмутились. Прибирали, відпочивали, сміялись – час-то йде, уроки теж:) Чому саме сьогодні і чому саме тут відбувається цей урок трудотерапії, на камеру юні партизани не зізнались.

Хтось побачить у цьому користь для міста, хтось суспільно корисну працю молоді, ажіотаж навколо приїзду високопосадовця й мобілізацію всіх ресурсів, щоб догодити оку Самого, а хтось використання дитячої безоплатної праці. Це дивлячись із якої сторони подивитись: ЄС, МС чи Конвенції про права дитини.

А в цей час найкращі вчителі районів і областей України думають, як-то розв’язати задачку з підручника для 1-го класу. Спробуйте й ви:)

zadachki

Фото sprotiv.orgВсі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети