. Замість створення ОТГ радяться з головою РДА про бюджет і плани розвитку своїх сіл | Здолбунів City

Замість створення ОТГ радяться з головою РДА про бюджет і плани розвитку своїх сіл

Як повідомили у соцмережах і голова РДА Сергій Кондрачук і депутат обласної ради Володимир Ковальчук вони сьогодні і протягом наступних днів працюють із сільськими головами Здолбунівщини. В нарадах беруть участь начальники відділів та управлінь адміністрації, обидва депутати обласної ради від Здолбунова, депутати районної ради. Підсумовують  зроблене в кожному селі за півроку, будують плани на друге півріччя. Хоча питання децентралізації побічно і зачіпалося і ймовірно у цю п’ятницю голова РДА ініціюватиме засідання районної робочої групи по децентралізації на якій вноситимемо зміни до перспективного плану району. Проте  голови місцевих  громад давно вже практикують надсилати листи в область і не вважають за доцільне обговорювати цю тему, а ще більше рухати її в районі.

Сьогодні у нараді брали участь керівники та представники Півченської, Дерманської Другої, Спасівської, Бущанської, Старомощаницької, Уїздецької та Будеразької сільських рад. Очільники та представники інших місцевих рад району візьмуть участь у таких же нарадах 11 та 13 липня.

1 зірка2 зірки3 зірки4 зірки5 зірок (4 голос (а, ів), середній бал: 3,00 із 5)
Loading...


Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 

Активні відвідувачі

 

 

Архіви

 

 Сайт для Руководителей. Как результативно управлять
 

Реклама