Замість рибінспекції буде рибний патруль

рибпатрульРибну галузь реформують. Як зазначив Міністр аграрної політики та продовольства Олексій Павленко, на розгляд Кабміну подано ряд нормативно-правових актів щодо реформування галузі, зокрема, нових правил рибальства, нових підходів до промислового вилову тощо. За його словами, Уряд підтримав пропозиції і вже незабаром в Україні з’явиться рибний патруль.
У свою чергу, Голова Державного агентства рибного господарства України Ярема Ковалів, зауважив, що на даний момент рибінспекція працює неналежним чином. Причиною цього, за словами Яреми Коваліва, є низька заробітна платня та слабке матеріально-технічне забезпечення.
«Все це можна змінити тільки провівши структурну, комплексну реформу органів рибоохорони. Тому сьогодні на розгляд Кабінету Міністрів були подані пропозиції щодо ліквідації діючих органів та створення нового рибного патруля»,- повідомив він.
До нового органу працівників набиратимуть виключно на конкурсних засадах. Крім того, вони проходитимуть курс навчання, після якого буде атестація. Зарплатня нових рибних інспекторів складатиме від 4 до 6 тисяч гривень.
Новий патруль запрацює з 2016 року. Пілотний проект набору працівників, забезпечення їх новими човнами, приборами нічного бачення, біноклями тощо розпочнуть з Києва і Київської області.
Крім того, планується і проведення дерегуляції рибної галузі. Зокрема, для промислового вилову не потрібно звертатися кілька разів до агентства, достатньо буде одного дозволу. Не планується запроваджувати плату за любительські лови.Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети