Замість пікніка завітали до здолбунівського притулку для тварин

30 липня працівники ОПТІ 579 відвідали притулок для тварин «Надія на дім». Притулок знаходиться у Здолбунів, і про пані Ніну, яка віддає своє життя і комфорт безпритульним тваринам, вже писали ЗМІ не раз.

«Мені особисто не байдужа доля тварин. Тому, коли керівництво запропонувало поїхати допомогти пані Ніні – ми охоче зголосилися. – розказує Юлія Озарчук, старший диспетчер ОПТІ 579 у Рівному. – Очі десятків собак, які заглядають тобі в саме серце, ще довго буду пам֦’ятати. На жаль, забрати тваринку додому змоги не маю, але наступного разу поїду в притулок з донькою. Відповідальність варто виховувати з дитинства»

Волонтери, попередньо сконтактувавшись з пані Ніною та дізнавшись потреби, привезли їжу для тварин та допомогли з благоустроєм притулку

«Корпоративно-соціальна відповідальність – не новина, а норма. Ми заохочуємо працівників робити гарні справи та колективно проводити час з користю. – коментує Людмила Осипчук, керівник з розвитку регіонів ОПТІ 579. – Разом порізати дрова для притулку, завести їжі тваринам, допомогти з благоустроєм території – це те, що кожен з нас може робити постійно. І так, це, на нашу думку, набагато цінніше для бізнесу, аніж корпоратив у кафе чи пікніки з іграми на командотворення. Адже тут і відбувається найцінніше командотворення».

Команда Опті 579 закликає усі підприємства м. Рівного, великі та малі, змістити акценти та хоч раз приїхати в притулок пані Ніни, стати опікуном тварини або забрати когось у свою сім’ю.

Нагадуємо, що притулок просить не підкидати нових тварин їм, а навпаки, розбирати існуючих.

Контакти притулку: https://www.facebook.com/profile.php?id=100043901201978

Від ЗС та ЗЕОНу:

Команда ЗЕОНу є учасником Школи організацій з розвитку підприємництва:2-го компоненту «На варті інтересів бізнесу», тому Ми всіляко ПІДТРИМУЄМО приклади соціальної відповідальності бізнесу та дякуємо за допомогу здолбунівському притулку! Якщо у вас є такий приклад, досвід-пишіть нам – ми його безкоштовно поширимо на сторінках ЗС.Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети