Залучення жінок до процесів миротворення

У Рівненській області стартував проект “Залучення жінок сільської місцевості Рівненщини до процесів миротворення, популяризації культурних цінностей, духовності та моральності” який реалізовує громадська організація “Центр підтримкм громадських ініціатив “Чайка”, за підтримки Управління інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Рівненської облдержадміністрації, координаторка проекту Оксана Салівончик. 

Один з тренінгів проходить в приміщенні  Здолбунівської бібліотеки для дітей та юнацтва. На заході присутні жінки з різних сфер життєдіяльності та професій. Бібліотека

Складні соціально-політичн події, що відбуваються в Україні, так чи інакше позначаються на життєдіяльності всього населення країни. Особливо серед сімей простежується збільшення кількості конфліктих ситуацій між внутрішньо переміщеними особами та корінними жителями, між сім”ями, серед дітей та підлітків, між членами родини. За таких обставин можемо бачити особливу роль жінок у процесах, які направлені на зниження психологічного, морального та соціального напруження у громадах. Такі жінки є у кожній громаді, але вони не завжди відоми настільки, щоб їх досвід та уміння приносили користь на рівні села, селища, міста, області. Окрім того, багато молодих жінок хочуть навчитися управляти конфліктами, попереджати кризові ситуації, прийматиучасть у процесах миротворення.

Окрасою пректу буде проведення у 3-х районних центрах Рівненської області публічних заходів “Театр простих ідей” на яких прозвучать “не прості” історії “простих” жінок. Які стануть прикладом подолання життєвих криз та позитивного виходу зконфліктних ситуацій.Тренінг

Жінка завжди асоціювалась із процесом миру та врегулювання конфліктів, тому не дивно, щосаме вона буде приносити в сім”ю та громаду культуру миру та стане прикладом для наслідування.Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети