Залучення фінансування до міста – пріоритет у діяльності депутата обласної ради

Про це повідомляє на своїй сторінці у ФБ депутат Рівненської обласної ради В.Ковальчук.

Залучення коштів з бюджетів різних рівнів до рідного району вважаю одним з головних завдань у своїй депутатській діяльності. І тут мені вже є чим пишатися, адже за півтора року депутатської каденції вдалося «завести» на Здолбунівщину доволі значні суми. 

Зокрема за моєю пропозицією цьогоріч з обласного бюджету до Здолбунівського району надійшло: 262 тис. грн. на капітальний ремонт покрівлі та частини приміщень будівлі Здолбунівського районного історико-краєзнавчого музею; понад 186 тис. грн. на будівництво водопроводу по вул. Кармелюка та пров. Попова у Здолбунові; майже 539 тис. грн. на капітальний ремонт даху приміщення головного корпусу Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ст. №5. Загальна сума коштів, спрямованих на ці об’єкти, становить близько 987 тис. грн.
Також як член екологічної комісії Рівненської обласної ради, успішно лобіював виділення коштів на втілення природоохоронних заходів, зокрема на будівництво каналізаційної мережі мікрорайону «Осада»; будівництво ліній водовідведення по вул. Мартинівка, Польова, Б. Тена, Івасюка, пров. Щепкіна та Комунальний у Здолбунові; будівництво очисних споруд для КЗ «Урвенський психоневрологічний інтернат». Загальна сума коштів, які будуть спрямовані на ці об’єкти. складає понад 5,4 млн. грн.

 Тож сьогодні на позачерговій сесії Здолбунівської районної ради депутати внесли зміни до районного бюджету, серед іншого, збільшивши його на 2030000 грн. за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій. Зокрема, за моїми пропозиціями, на капітальний ремонт будівлі Здолбунівської музичної школи з держбюджету буде спрямовано 438 тис. грн., на капітальний ремонт покрівлі будинку культури у с. Івачків – 238 тис. грн., на реконструкцію приміщення клубу в с. Миротин – 354 тис. грн. Згодом буде профінансовано й інші 80% необхідних сум, і згадані об’єкти будуть повністю завершені.
Тобто загалом на Здолбунівщину тільки протягом цього року «зайде» понад 11 мільйонів гривень! А це доводить, що усі справи, за які ми разом з однопартійцями беремося, обов’язково доводимо до кінця!
Сподіваюся, що до кінця року вдасться залучити до району ще близько 4 млн. грн. на нові об’єкти у нашому районі.Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети