Залізничники у Здолбунові святкують 140-річчя своєї дирекції

Триває свято з нагоди 140-річчя Рівненської дирекції залізниці. Урочистості тривають у Здолбунові. На них прибули колишні начальники дирекції, перший міністр транспорту України, вихованці залізничного ліцею, влада усіх рівнів. Перша частина відбувалась на привокзальній площі. Там лунали урочисті промови, частина із яких була зрозуміла лише залізничникам. Друга частина свята відбувалася в міському гідропарку. Здолбунівчани та мешканці не обділили увагою це дійство, але й велелюдним його не назвеш. Змагання проводились між залізничниками, нагороджували залізничників, співали вони ж. Решта їх родичів та знайомих просто за цим спостерігали. Були дитячі атракціони, проте дітей небагато. Ми розпитали про свято та враження організаторів і пересічних мешканців:

Валерій Ч.: гуляння – це добре, колись саме на Петра й Павла були найбільші гуляння у Здолбунові.

Сергій О.: я щось не до кінця розумію, що тут відбувається, багато міліції й залізничників, але привід є, щоб відпочити, то й добре.

Катерина К.: думаю, це все ж свято саме залізничників, а не міста, тому й народ тут – самі залізничники.

Олег П.: класна медовуха, п’ятниця, свято. Що ще треба? Ми ж – місто залізничників, отже, треба сьогодні гуляти на всю.

Ольга В.: якщо це організувало підприємство і за свої гроші, то нехай би було, а якщо на це витратили бюджетні кошти, то я проти таких витрат. Це як з концертом до дня міліції Луценка може вийти.

інтерв’ю із Кияшко В.Г (відео)

Тільки що відлунав фейерверк і свято закінчилось.

zaliznycne svato_1 zaliznycne svato_2 zaliznycne svato_3 zaliznycne svato_4

zaliznycne svato_5 zaliznycne svato_6 zaliznycne svato_7 zaliznycne svato_8

zaliznycne svato_9 zaliznycne svato_10 zaliznycne svato_11 zaliznycne svato_12

zaliznycne svato_13 zaliznycne svato_14 zaliznycne svato_15 zaliznycne svato_17

zaliznycne svato_18 zaliznycne svato_16Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети