. Залізничники у центрі Соціальних служб для дітей | Здолбунів City

Залізничники у центрі Соціальних служб для дітей

РЦСССДМ залізничники
Здолбунівський районний центр соціальних служб для дітей, сім’ї та молоді 22 грудня запросив на зустріч студентів вищого професійного училища залізничного транспорту, які за різних обставин ростуть без батьків.
В кімнаті депутата районної ради у невимушеній обстановці провідний спеціаліст центру Кухарчук О.М. спілкувалась з присутніми за круглим столом де розказала: про чинне законодавство України у частині захисту житлових та майнових прав; про Рівненський обласний соціальний гуртожиток; про послуги, що надаються спеціалістами нашої установи, тощо.
Директор районного центру соціальних служб для дітей, сім’ї та молоді Тетяна Павлова у розмові із студентами розповіла про важливість у житті загальнолюдських цінностей – особисті стосунки, ставлення до ближніх, повагу, взаємопідтримку.
Для учасників зустрічі були вручені подарунки від Святого Миколая, які допомогли сформувати Рівненський обласний осередок «Ліга соціальних працівників України» (директор А. Бучак), Здолбунівська райспоживспілка (керівник О.Солтис – Шолудько) та районний центр соціальних служб для дітей, сім’ї та молоді.

1 зірка2 зірки3 зірки4 зірки5 зірок (ще не оцінили)
Loading...


Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 

Активні відвідувачі

 

 

Архіви

 

 Сайт для Руководителей. Как результативно управлять
 

Реклама