Закупівлі влади у липні 2018

Закупівлі влади. Мета таких матеріалів: 1) інформувати громаду про подібні закупівлі чи проплати 2)спонукати громаду користуватись інструментами  моніторингу бюджету

Публікація можлива, завдяки співпраці ЗЕОНу і Розумного міста, що призвело до появи блоку “Відкриті фінанси”, на який можна перейти натиснувши на банер праворуч на сайті.

Капітальний ремонт пішохідних доріжок і далі з АСФАЛЬТУ і далі та ж сама фірма, яка вкладала і переробляла бордюри та так і не допереробила по вул. Мазепи. Ну близькі вони: і асфальт і фірма нинішньому керівнику КП і меру чимось, а чим? Напевне якістю виконаних робіт?Відшкодували в липні !!!! перевізнику за пільгове перевезення учнів!!! Нижче порядок пільгового проїзду, де п.4 говорить про те, що пільговим проїздом можна скористатися в місяці навчання. Де вчаться влітку так масово Здолбунівські діти у платіжці не повідомляється. Можливо в акті криються подробиці і підстави?Капітальний ремонт фасаду самої міської ради справно і вчасно оплачується!Міська рада заплатила за послугу з державної реєстрації змін юридичної особи…Реєстраційному центру Полісся….Кузьмівської сільської ради))), хм, це звісно не заборонено, але ж у Здолбунові є свій ЦНАП  і послуги реєстраторів. Що ж такого перереєстровувалось, що для цього скористалися послугами Сарненських реєстраторів? Послуги з після гарантійного супроводу програмного забезпечення теж з легкістю були оплачені міською радою у сумі 20 тисяч гривень!

Адміністрація придбала пилосос) Здовбиця на 80 тисяч прочистила каналів водовідних

У Богдашеві – затишшя-місяць авансів і зарплат.

От така невеличка вибірка платежів наших з вами коштів. Будьмо пильними, розвиваймо свої громади з користю. Для всіх:)Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети