Закупівлі влади у квітні

Закупівлі влади. Мета таких матеріалів: 1) інформувати громаду про подібні закупівлі чи проплати 2)спонукати громаду користуватись інструментами  моніторингу бюджету

Публікація можлива, завдяки співпраці ЗЕОНу і Розумного міста, що призвело до появи блоку “Відкриті фінанси”, на який можна перейти натиснувши на банер праворуч на сайті.

Здовбицька сільська рада завозила пісок, щебінь, вирівнювала дороги, платила зарплати і з неї податки. (ДЛЯ ЗБІЛЬШЕННЯ ПЛАТІЖКИ НАТИСНІТЬ НА НЕЇ)

Богдашівська сільська рада  продовжує облаштовуватись. Докупили тюлі, карнізи, штори…В той же час жителі однієї із вулиць влаштовують справжнє полювання за тими, хто утворює стихійне сміттєзвалище в селі, та ніяк тому ради не дадуть. І на сесію потрапити не можуть, то не повідомили, то перенесли. Якось би почути одне одного жителям і керівникам громади що кому треба першочергово.

Здолбунівська міська рада поповнює арсенал непоганими ноутом і компьютером

 КП “Здолбунівське” Здолбунівської міської ради. Вкотре зкоригувало у проектувальників проект “кришталевого мосту” – виборчої обіцянки мера. За цю обіцянку мера знову заплатили додатково гроші, скільки ж додатково коштів потрібно що б не лише допроектувати ту “понтонну переправу”, а й доробити, дізнаємося скоро. Поки що чергові 67 тисяч.

Придбали пристрій для нанесення дорожньої розмітки за безтендерні 199 тисяч гривень.

А ця оплата нам не зовсім зрозуміла. Гроші проплачені за що? За транспортні послуги трактора для зимового утримання доріг як пише у платіжці. І дата яка з кінця березня по початок квітня. Зверніть увагу коли укладена угода і підписано акт виконаних робіт. Ось скріни новин із сайту самої міської ради і ЗС. В межах цих дат. Де сніг, який мав прибирати той трактор?

Заплатили черговий платіж за ремонт кусочка вулиці Шевченка. Цей раз заплатили 833 тисячі.Мізоцька селищна рада займалася благоустроєм. Уклала угоду із Мізоцьки РТП 6 квітня у п’ятницю і цей же день прийняло роботи від них по акту. Встигли за один день виконати транспортних послуг на 21800 гривень. Це ж які такі транспортування і на які відстані треба було робити і якою кількістю техніки щоб за один день стільки роботи переробити?Ремонтували вулицю. Виконавці всі знайомі для Здолбунівського району. 

От така невеличка вибірка платежів наших з вами коштів. Будьмо пильними, розвиваймо свої громади з користю. Для всіх:)Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети