Закордонні відрядження, зарплата та відпустки нардепа

Вісім народних депутатів з Рівненщини за три роки роботи 56 разів їздили у закордонні відрядження до 20 країн, усі разом провели 560 днів у відпустках та майже три місяці на лікарняних. За свою роботу народні обранці отримали майже 3,4 мільйона гривень зарплати.

“Четверта влада” отримала із апарату Верховної Ради України інформацію про усі відрядження, основні відпустки та відпустки за власний рахунок, лікарняні та зарплати восьми нардепів з Рівненщини (Сергія Євтушка, Олександра Дехтярчука, Олега Осуховського, Вадима Сидорчука, Юрія Вознюка, Андрія Лозового, Віталія Корчика та Василя Яніцького) з часу обрання у листопаді 2014 року до листопада 2017-го.

Від ЗС: Повністю матеріал можна переглянути за посиланням, ми публікуємо інформацію про народного депутата, який представляє Здолбунівщину.

Представник 154-го виборчого округу (Дубно, Дубенський, Демидівський, Здолбунівський, Млинівський, Радивілівський райони) у Верховній Раді Олександр Дехтярчук здійснив вісім відряджень за три роки. За кордоном посадовець провів 38 днів.

Найчастіше Олександр Дехтярчук їздив до Франції – тричі. Один візит був ознайомчим, а решта стосувалися теми децентралізації і розвитку місцевого самоврядування. Така тематика пов’язана з тим, що у парламенті Дехтярчук виконує функції голови підкомітету з питань адміністративних послуг, державних символів та нагород Комітету Верховної Ради України з питань державного будівництва, регіональної політики та місцевого самоврядування. Два візити до Польщі також стосувалися тематики розвитку самоврядування.

Відрядження до Швеції, Німеччини та Іспанії були ознайомчими, навчальними та на запрошення іноземних партнерів. Відрядження Дехтярчука коштували бюджету 15,9 тисяч гривень. Фактично це витрати на одну поїздку до Франції. Решта візитів відбувалися за власний рахунок або за кошти іноземної сторони.

Кілька разів нардеп з Рівненщини їздив у відрядження і по Україні. Окрім поїздок в округ, Дехтярчук п’ять разів їздив до Краматорська, Львова, Полтави, Тернополя та Вінниці для участі у виїзних засіданнях його Комітету.

Двічі посадовець перебував в оплачуваній відпустці – загалом 78 днів. За три роки він отримав 432 тисячі гривень зарплати.Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети