Закон все ж став на сторону мобілізованого

ілюстративне фотоПрокуратура Здолбунівського району захистила конституційне право працівника, який приймає участь в АТО, на виплату заробітної плати.
Так, у ході вивчення матеріалів за зверненням, що надійшло до прокуратури, зʼясовано, що у період з березня по липень 2015 року підприємець не виплатив працівнику, який призваний на військову службу за частковою мобілізацією, заробітну плату у сумі 2700 грн.
Після втручання прокуратури усі заборговані кошти все ж були перераховані добровільно підприємцем на особистий рахунок мобілізованого військовослужбовця.
Довідково: Згідно ч. 2 ст. 39 Закону України «Про військовий обов`язок і військову службу» та ст. 119 КЗпП України зберігається місце роботи (посада) і середній заробіток працівника у разі виконання державних обов’язків, в тому числі виконання військового обов`язку у зоні АТО за частковою мобілізацією.

Прокурор Здолбунівського району Олег КалаурВсі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети