Загублене місто: Здолбунів-2

Продовжуємо публікувати офіційні та неофіційні “ляпи” та безграмотність у довільному трактуванні території, що входить до складу міста ЗДОЛБУНІВ. Як ми писали, першими естафету передали здолбунівські бібліотекарі, її прийняли як Здолбунівська РДА так і віруючі. Ось, подивіться, нещодавно була презентована громаді недешева книга – подарунковий фотоальбом про Здолбунівщину. Після неодноразової критики в т.ч і нашої, що офіційний Здолбунів не має з чим зустрічати іноземних гостей та їхати до них, Здолбунівська РДА ініціювала та залучила відомого рівненського фотохудожника до створення цього презентаційного видання. Як бачимо в титрах значиться і редактор однієї із здолбунівських газет. І що ж всередині? Знову знайоме місто Здолбунів-2. То вже ж покажіть нам ту таємну міську раду Здолбунова-2, кордони поставте чи розмітку:)

stor_1 stor_2 stor_3

Сайт одного із монастирів повідомляє про здійснення 21 травня архіпастирського візиту у селище НовоЗдолбунів. Панове отці, і де ж ви таке селище на карті знайшли?

zd-2Ми хочемо, щоб нам писали правильні і справедливі Закони, щоб нас розуміли і поважали, а самі навіть місця, де живемо, не знаємо. “Селище, посьолок, Здолбунів-2, Новоздолбунів”- це все сленг, яким ми підміняємо справжність. Може, так і легше, але це точно не прогрес. Це просто безграмотність. Починається з підміни Здолбунова невідомим селищем, закінчується Анною Ахметовою і Північною Осетією та вмиканням України. Ось ще підбірка знавців нашого міста. І не наслідуйте цього. Говоріть правильно! (Я не про букви і очепятки, а про суть).

zd-2_1

коротка історична довідка від бібліотекарів (вони у нас лідери просвіти краю)

zd-2_2

соцмережі пропонують долучитись до СМТ  ЗДОЛБУНІВ-2

zd-2_3

ШКОЛА розповідає історію створення селища

zd-2_4

“Укртелеком” “опустив” “посьолок” до рівня села

zd-2_5І правильно, якщо навіть сама міська рада не знає, якими територіями керує. Чи може це самозахоплення території селища чи іншого міста Здолбунів-2??:)

Борис ХолоднийВсі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети