Задекларуйте свої доходи – здолбунівська податкова

З 1 січня 2014 року стартувала кампанія декларування доходів громадян, отриманих у 2013 році. Фізичі особи зобов’язані подати у 2014 році Декларацію, якщо протягом звітного 2013 року вони отримали доходи:

у вигляді вартості успадкованого чи отриманого у дарунок майна;
від надання майна в лізинг, оренду (суборенду), житловий найм;
одержані за межами України (іноземні доходи);

від операцій з продажу (обміну) об’єктів нерухомого та/або рухомого майна; у вигляді інвестиційного прибутку;

суми нецільової благодійної допомоги, отриманої від благодійника – фізичної особи, платника ПДФО (за умови, що така сума у 2013 році перевищила 1610 грн.);

у вигляді виграшів, призів;

від продажу об’єктів майнових і немайнових прав, авторська винагорода;

суми заборгованості платника податку за укладеним ним цивільно-правовим договором, за якою минув строк позовної давності, а також дохід, отриманий в результаті реалізації заставленого майна платника податку при зверненні стягнення фінансовою установою на таке майно у зв’язку з невиконанням платником податку своїх зобов’язань за договором кредиту (позики);

 у вигляді вартості подарунків, одержаних від особи, яка не є податковим агентом;

доходи, які раніше не були обкладені ПДФО (самостійно виявлені, нараховані органами ДПС тощо).

Нагадаємо, що відповідно до ст. 67 Конституції України сплата податків є громадянським обов’язком перед державою та суспільством. Відзвітувати про свій стан і доходи, отримані торік, слід до 1 травня 2014 року, а сплатити податок – до 1 серпня цього ж року.

Платники податків, яким потрібно відзвітувати про свій майновий стан і отримані доходи, мають пам’ятати, що мета декларування – не тільки сплата податку до бюджету, а й повернення їм певної суми, сплаченої із власної заробітної плати протягом попереднього року.

З метою створення сприятливих умов для виконання громадянами свого конституційного обов’язку та поліпшення рівня обслуговування підприємців та громадян, працює сервіс Міндоходів, що дозволяє громадянам заповнювати і направляти декларацію про майновий стан та доходи через Інтернет. Для користування такою послугою платнику слід отримати електронний ключ цифрового підпису та відповідне програмне забезпечення.

Здолбунівська ОДПІВсі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети