. Задачка від оберненого. Якщо не приїхав, значить таки для людей робилось | Здолбунів City

Задачка від оберненого. Якщо не приїхав, значить таки для людей робилось

Настав «день Д», або «час Х» і..нічого в місті не сталось. Ніхто нікуди не приїхав, чомусь. Тому запитання яке ставила наша газета у минулому номері «Для кого ж все це такими темпами робиться в місті?» саме собою отримало відповідь – для нас, здолбунівчан. Про це та про інше ведемо мову із першим заступником голови Здолбунівської РДА Сидорнею В.М.

М.О.: Володимире Миколайовичу, так що даремно старались дорожники, будівельники? Стільки асфальту, фарби витрачено, будиночок людям бонусом відремонтовано, дерева зрізані, тротуари з під трави відчищені і гарант не приїздить до Здолбунова.

В.М.: Ви знаєте, я до цього по філософські ставлюсь. Кожна медалоь має дві сторони і в китайській філософії є біла маска з чорним оком і навпаки. Все залежить під яким кутом глянути. Можна шукати позитив навіть у темній кімнаті. Ось погляньте. Ну коли б ще такий гарний ремонт зробили в БКЦ, заасфальтували стільки доріг, зробили фасадів стін. А так пришвидшились і активними темпами зробили те що все рівно залишиться в користуванні здолбунівчанам незалежно від того приїде хтось до нас чи ні.

М.О.: Але люди кажуть що якби не приїзд Президента то ніхто б цього і не робив.

В.М.: Люди багато що кажуть, але здебільшого це і все, а комусь треба і робити. Я мав різні періоди своєї трудової карєри. Так от коли я знову повернувся до трудового колективу виробничників вони говорили мені «от зараз влада не та що раніше, от  раніше…», а коли я запитую чи хочете ви повернення райкомів, чи хочете черг і дефіциту, вже кажуть що ні, не хочуть. Тому що емоційні речі і зважені то різні слова продукуються.

М.О.: Наша газета уважно слідкувала за ремонтами доріг і на одній із них по вул.Щепкіна ми зафіксували спочатку виконання ямкового ремонту, а потім повторне зняття асфальту і виконання ремонту так званими «дорожніми картами», а потім ще і агрегатом що засипає ями відсівом зі смолою. Для чого такі складні маневри?

В.М.: Спочатку роботи виконував місцевий райавтодор, але зробили так, що виникло багато ділянок ремонтованої дороги тому ми прийняли рішення для залучення іншої техніки і виконавців і зробили цю дорогу рівнішою.

М.О.: Що ще вважаєте вдалось зробити із того, що навряд чи зробилось без такої потужної мобілізації в очікуванні візиту?

В.М.: Гарно зробили біля самого ЦШК. Вони своїми силами і покосили і ремонти зробили і кущі навпроти ЦШК тепер перетворили на ділянку землі біля стоянки автотранспорту на якій згодом планується висадка молодих дерев. Люди долучились і фірми і особливо міська рада до багатьох важливих справ. От гляньте які гарні ворота до церкви поставили, бруківку, люки дорожні, бордюри і зроблені і побілені. Не доробили огорожу навколо храму але думається що найближчим часом доробиться, хоча по лінії благоустрою це краще запитати у міської ради, вони основні роботи робили.

М.О.: Не відчуваєте дискомфорту від того що владі району закидають неефективне господарювання, підлабузництво перед київськими чиновниками. От кажуть для зустрічі Президента в БКЦ зробили спеціальну кімнату відпочинку, люстру хрустальну в туалет вчепили і тепер замість роздягальні учасників художньої самодіяльності за сценою буде закритий кабінет?

В.М.: Я не був там і не бачив, до того ж це справа підприємства що і як там робити в БК. Знаю напевне що на років 10-20 затрачених зусиль і коштів на ремонт БК і навколо нього буде достатньо щоб не відчувати потреби в ремонті. А щодо закидів… Все сиве волосся заробив 1991-92 роках. Хвилювався, переконував, щось комусь доводив. А зараз просто працюю і роблю те, що вмію і маю робити на своїй посаді. Чи то в кабінеті РДА чи то на виробництві. За мене і мою роботу говорять справи, а слова нехай прикладають ті кому більше нічого прикласти крім слів. Загалом я вдячний вам за сьогоднішню розмову і хочу щоби люди з розумінням поставились до того що при бажанні негатив можна знайти будь-де але я закликаю шукати позитив і порозуміння.

Спілкувався Микола Орлов

П.С Не персонально до першого заступника голови РДА, але все таки питання залишились на які газета буде шукати відповіді. Наприклад по якій програмі і якої допомоги, відремонтували будинок жителям біля кафе «Старе місто», хто відповідатиме за подвійний ремонт вул.Щепкіна, які вулиці міста ремонтувались за кошти міського бюджету і хто був підрядником. А Володимиру Миколайовичу дякуємо за невимушену і відверту розмову.

1 зірка2 зірки3 зірки4 зірки5 зірок (ще не оцінили)
Loading...


Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 

Активні відвідувачі

 

 

Архіви

 

 Сайт для Руководителей. Как результативно управлять
 

Реклама