. Заборонено їхати дозволити. Знак на центральній вулиці міста | Здолбунів City

Заборонено їхати дозволити. Знак на центральній вулиці міста

Рух дозволено? Чи заборонено? Дане риторичне питання вже не один день бентежить жителів міста Здолбунова. На центральній алеї міста встановлений знак: “рух заборонено”, але водії постійно ним нехтують. Чи можна назвати їх порушниками?


Здолбунів Сіту отримали нагоду стати свідками того, як працівники патрульної поліції зупинили водія поблизу торгового центру “Мрія”. Причиною зупинки і перевірки документів стало нібито правопорушення “проїзд під знак”. Водії неодноразово  скаржились, щодо неправомірності такого притягнення до відповідальності, тому ми поспілкувались з працівниками патрульної служби.

Згідно цих правил чітко вказано як повинен встановлюватись даний знак, та якими додатковими знаками повинен супроводжуватись, у разі повної заборони проїзду автомобілів на певній ділянці дороги. Наприклад :

В такому випадку дійши згоди – даний знак не виконує належної функції і не може забороняти рух центральною вулицею міста. Працівники патрульної служби погодились, щодо неналежного розташування заборони і порадили звернутись до місцевого відділення поліції аби врегулювати дану ситуацію. В свою чергу, у  відділі поліції Здолбунова порадили скаржитись до міської ради та дорожної служби.  На водія не було складено жодних документів про порушення правил. А хто врегулює дорожньо-знакову нерозбериху питання так і залишається відкритим.

Ігор Яремович

1 зірка2 зірки3 зірки4 зірки5 зірок (6 голос (а, ів), середній бал: 5,00 із 5)
Loading...


Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 • Disqus

  В принципі для законослухняних водіїв дане розташування все одно наказове не їздити цією дорогою, знак заборони є знак а вже глибше ніхто не копає чим він супроводжується тому що правила досконало знають не усі, навіть патрульні, чи колишні гайці часто в книжку правил підглядували. Але деякі машини мають там їздити бо це центр міста який обладнаний двома рядами магазинів які не мають підїзду з дворів для завантаження та розвантаження. Тобто чи приберіть магазини або спец транспорт все таки повинен там стояти чи проїхати. А це власники магазинів які розвантажуються, вантажівки с вантажниками скажімо не великого тонажу, комунальна техніка чи аварійна разом з полісменами та ті хто проживає у дворах. Тому знак повної заборони там не буде діяти та ні до чого. Але часом сам при розвантаженні бачу наглих водіїв на крутих тачках яким проїхати навіть на швидкості там у масть бо ближче. Оновіть знаки, почепіть камери та збирайте гроші в бюджет з тих кому точно заборонено там кататись.

 • Олексій Козачок

  По цьому питанню добавлю три тези:
  1. Всі знайомі водії, котрі були НЕ З НАШОГО МІСТА, жодного разу не поїхали під цей знак, навіть коли я спробував їх спровокувати і сказати – “та тут всі їздять”. Висновок – абсолютна більшість – місцеві знахабнілі від безкарності водії, котрі стовідсотково знають що цей знак повний фейк.
  2. Бог з ним, тим знаком. Хочете – їздіть! Але ж це не центральна вулиця – це ШАНХАЙ. Водії паркуються на тротуарах, бо проїжджі частини вдень перманентно заставлені вантажівками з товарами, Мінімаркет, Простор, Мрія … та купа їх. Після снігопадів центральну вулицю навіть нормально не прогребли. Я впевнений що причина та ж – відсутність нормальної роботи комунального спецтранспорту із-за постійного стоялова вантажівок вдень.
  3. Мало того що ця вулиця, як ми вияснили, вже давно не пішоходна зона, то пішоходам немає як нормально рухатися по відведеним для них тротуарам, бо:
  – тротуари забудовані входами до магазинів
  – на тротуарах лежать бетонні надовби проти машин !
  – на тротуарах паркуються відвідувачі вищезгаданих магазинів
  – на тротуарах часто відсутні заїзди для дитячих візків

  • Disqus

   Тому що не було передбачено при розбудові міста та будівництві дороги що тут будуть магазини, ширина дороги дозволяла жителям будинків користуватися тротуарами та їхати машинами. Інтенсивний рух з вантажами передбачає ширшу дорогу яка дозволяє біля магазинів робити заїзди стоянки. Тут при цій ширині цього зробити не можливо але чи не порушення головну дорогу міста коли вже по периметру забудовано магазинами ділити її навпіл то робити пішохідною зоною заборонивши рух. Ось з цим треба розбиратись, може кому захочеться у Рівному Соборну так зробити бульваром наставити стовпів, квіточок та рух пустити Бог зна кудою. а вантажники нехай тачками та возами тягають за кілометр вантажі у магазини. Або ще простіше, позакривати магазини та користуватись смердючим та бридким ринком по вул. 8 березня. Вернемся в совок товарищи.

   • Здолбунівсіті

    Всім стає очевидно, що у цьому стані як є- це і не пішохідний бульвар і не зручно підприємцям і транспорту. Хіба що ввечері подивитись на ліхтарі на фоні підсвітки БКЦ. Тому зміни у логістиці тут назріли одразу як запрацювали оновлені магазини.

    • Disqus

     Так, але те що ми тут говоримо нікому не важливе але вже діватись нікуди то в принципі вдень гуляють мами з колясками та вдень розвантажують товари причім різні фірми у різний час завозять товари по точкам і їм не накажеш коли зїзжатись по типу вікна бо буде перегруз. Фірми не підлаштовуються під дозволи вулиць а возять коли привезуть. Також ввечері ті самі мами з візками там гуляють. Але тротуари мають бути вільними не дай Бог машина на тротуарі, це правило. Далі повна заборона велокотонажних машин бо коли стоїть бус чи газель то ще люди можуть йти навіть з візками але коли стоїть зіл чи man то вже вибачайте. Проїзд дозволити тільки спец транспорту та логістиці. Дуже заважає прямо вкрадено шмат вулиці газон посередині, при вузькій вулиці досттньно круглі клумби та стовпці чи деревця без непроступного газону, тоді людям ширше ходити, уникати перешкоди а не лазити по квітах коли їде Зил, а з візочком то через той газон не перескочиш. Десь лежить вірне рішення яке рішати ніхто не буде.

 
 

Активні відвідувачі

 
 

 Сайт для Руководителей. Как результативно управлять
 

Реклама