Заборонено їхати дозволити. Знак на центральній вулиці міста

Рух дозволено? Чи заборонено? Дане риторичне питання вже не один день бентежить жителів міста Здолбунова. На центральній алеї міста встановлений знак: “рух заборонено”, але водії постійно ним нехтують. Чи можна назвати їх порушниками?


Здолбунів Сіту отримали нагоду стати свідками того, як працівники патрульної поліції зупинили водія поблизу торгового центру “Мрія”. Причиною зупинки і перевірки документів стало нібито правопорушення “проїзд під знак”. Водії неодноразово  скаржились, щодо неправомірності такого притягнення до відповідальності, тому ми поспілкувались з працівниками патрульної служби.

Згідно цих правил чітко вказано як повинен встановлюватись даний знак, та якими додатковими знаками повинен супроводжуватись, у разі повної заборони проїзду автомобілів на певній ділянці дороги. Наприклад :

В такому випадку дійши згоди – даний знак не виконує належної функції і не може забороняти рух центральною вулицею міста. Працівники патрульної служби погодились, щодо неналежного розташування заборони і порадили звернутись до місцевого відділення поліції аби врегулювати дану ситуацію. В свою чергу, у  відділі поліції Здолбунова порадили скаржитись до міської ради та дорожної служби.  На водія не було складено жодних документів про порушення правил. А хто врегулює дорожньо-знакову нерозбериху питання так і залишається відкритим.

Ігор ЯремовичВсі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети