Забезпечення пожежної та техногенної безпеки в період виборів -2015

пожежна безпекаВідповідальність за протипожежний стан приміщень виборчих дільниць та агітпунктів покладається особисто на керівників підприємств, установ та організацій, яким належить ці приміщення, а за додержання протипожежного режиму – на голів комісій, завідуючих агітпунктами та чергових. Із приміщень виборчої дільниці та агітпункту має бути не менше двох евакуаційних виходів з дверима, що відчиняються у напрямку виходу з приміщення. Сходові клітки, евакуаційні виходи, проходи, коридори, тамбури постійно повинні утримуватись вільними і нічим не захаращуватись. Приміщенні повинні бути забезпечені первинними засобами пожежогасіння (вогнегасниками, покривалами з негорючого теплоізоляційного матеріалу, пожежними відрами тощо) відповідно до встановлених норм. На виборчих дільницях та агітпунктах забороняється зберігати легкозаймисті речовини та користуватись відкритим вогнем. Палити цигарки дозволяється тільки у спеціально відведених та обладнаних місцях. Підключати електроустановки (електролампи, телевізори, радіоприймачі та інші прилади) можна тільки з урахуванням допустимого навантаження електромережі. До монтажу, ремонту та обслуговування електроустановок допускаються тільки особи, відповідальні за їх протипожежний стан. До всіх кабін слід встановити загальний вимикач для одночасного їх вимикання. Електроприлади і апарати потрібно включати у мережу тільки з допомогою справних штепсельних з’єднань. Під час експлуатації електромережі і електроприладів
Забороняється:
– застосовувати некалібровані(саморобні) запобіжники;
– застосування саморобних подовжувачів, які не відповідають правилам улаштування електроустановок;
– користування пошкодженими розетками, відгалужувальними та з’єднувальними коробками, вимикачами;
– підвішування світильників безпосередньо на струмопровідні проводи;
– використання побутових електронагрівальних приладів у не встановлених для цього місцях
– застосовувати для електромереж радіо та телефонні проводи;
– застосовувати електропроводку з пошкодженою ізоляцією;
– заклеювання ділянок електропроводки папером, горючими тканинами;
– підключати ілюмінацію безпосередньо від зовнішньої електропроводки. Її слід монтувати через розподільний щит;
– залишати без нагляду ввімкнуті в електромережу електроприлади (радіоприймачі, телевізори, магнітофони);
Для аварійного освітлення приміщень необхідно передбачити електричні ліхтарі.
Всі особи, які беруть участь у роботі виборчих дільниць та агітпунктів, повинні знати і виконувати правила протипожежної безпеки, а при виникненні пожежі негайно повідомити про це по телефону 101 та вжити заходів щодо евакуації людей і документів із приміщення, після чого розпочати гасіння пожежі наявними засобами пожежогасіння до прибуття підрозділів пожежної охорони.



Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети