Заасфальтоване заживо

До мене як депутата міської ради часто звертаються люди, інколи просто перехожі з проханням надати розяснення чи відповідь на те чи інше питання.

На деякі запитання дати очевидну відповідь важко.

Ну от, наприклад, чому попри зрозумілі вимоги до будівництва, в центрі міста досі щось будується. Без паспорта будівництва, з якого можна було би побачити хто і що тут робить. Це регулярне нехтування цими вимогами. Простими вимогами, які легко виконувати. Це ж просто-поінформувати жителів, що у них робиться під боком. Шановні підрядники, виправте цю ситуацію.

Або чому стільки часу ремонтується пішохідна доріжка за парком і чи будуть там бордюри виконувати свою функцію і чи можна буде візочками заїхати до парку.

Або чому чимось схожим на мазуту мажуть ті ж бордюри?

І якщо заасфальтований стовп виглядає цілком зрозумілим ремонтом тротуару, то як можна заасфальтувати живе дерево. Та ще й на вулиці яка славиться не лише на весь Здолбунів своїм декоративним глодом?

Та все ж дуже терпляче і багаторазово нагадуючи і роблячи можна чогось досягати, рухатись вперед.

Ось, до прикладу гідропарк. Скільки пропозицій надходило від громадських активістів, складалося Петицій і було ідей від депутатів і від мене особисто і вони таки стають реальністю.

Знаки, вказівники, повністю загороджена лінія заїзду на пляжну зону (може і не гарно виглядає, але самі наші порушники спонукають використовувати грубі антивандальні технології), місця для відпочинку, для занять спортом. Попереду ще багато чого потрібно зробити тут, але прогрес очевидний.

Микола Орлов, депутат Здолбунівської міської радиВсі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети