. Заарештовано професора, голову асоціації випускників рівненського НУВГП | Здолбунів City

Заарештовано професора, голову асоціації випускників рівненського НУВГП

Сташук_НУВГППрокуратурою Київської області відкрито кримінальне провадження відносно голови Державного агентства водних ресурсів України Василя Сташука, який підозрюється у вчиненні кримінального злочину передбаченого ч. 2 ст. 367 КК України (службова недбалість). Про це повідомили в прес-службі Генпрокуратури.

 В ході розслідування встановлено, що протягом 2011-2012 років були безпідставно виділені бюджетні кошти у розмірі понад 24 млн грн на проведення берегоукріплення Київського водосховища в районі с. Нові Петрівці біля резиденції колишнього президента України «Межигір’я». Державні гроші були витрачені не дивлячись на те, що найбільші руйнування в той час зазнавала берегова лінія Кременчуцького та Канівського водосховища.

За клопотанням прокуратури Київської області, Печерським райсудом Києва чиновник відсторонений від посади. Крім того, судом також обрано запобіжний захід у відношенні підозрюваного у вигляді домашнього арешту.

Нагадаємо, що Василь Андрійович Сташук (народився 14 січня 1955 в селі Підгайці Млинівського району Рівненської області) — заслужений працівник сільського господарства України, державний службовець І рангу у 1977 — закінчив Український інститут інженерів водного господарства, спеціальність — гідромеліорація, кваліфікація — інженер-гідротехнік.

Нині значиться на сайті рівненського НУВГП як голова Асоціації випускників «водніка».

1 зірка2 зірки3 зірки4 зірки5 зірок (1 голос (а, ів), середній бал: 2,00 із 5)
Loading...


Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 • Гость

  Держфінінспекція виявила втрат майже на 118 млн грн під час ревізії Держводагентства 21 травня 2013
  За попередніми результатами ревізії фінансово-господарської діяльності Державного агентства водних ресурсів України та підпорядкованих йому підприємств, установ і організацій Держфінінспекція України виявила порушень, що призвели до втрат фінансових ресурсів держави, на суму 117,9 млн грн. Контрольними заходами було охоплено ІІ півріччя 2010 року, 2011 та 2012 роки.
  Зокрема, ДП «Львівська обласна дирекція з протипаводкового захисту» під час виконання інвестиційного проекту комплексного протипаводкового захисту у Львівській області, для якого було залучено позику від компанії «Aquasafety invest plc» (Велика Британія) на суму 50 млн євро під гарантію Уряду, порушуючи постанову Кабінету Міністрів України від 07.09.2009 № 1070, за відсутності проектно-кошторисної документації зайво (безпідставно) переказало 98,8 млн грн авансу генеральному підряднику та проектувальнику ТОВ «Гідроресурс». Крім того, зазначене призвело до недоотримання 3,2 млн грн доходів, які могла отримати держава від розміщення тимчасово вільних коштів на депозитному рахунку в банку.
  Державні фінінспектори також з’ясували, що до зайвого витрачання бюджетних коштів призводить відсутність контролю з боку посадових осіб агентства та підпорядкованих йому структур за будівництвом та реконструкцією дамб, меліоративних систем та берегоукріплення.
  Так, Івано-Франківське обласне виробниче управління по меліорації і водному господарству зайво сплатило 1,1 млн грн трьом підрядникам, які завищили обсяги виконаних робіт з ліквідації стихійних лих, що сталися у 2008 році та у 2010 році.
  Через завищення ТОВ «Трубіжводаексплуатація» обсягів виконаних будівельних робіт Трубізьке міжрайонне управління водного господарства переплатило 500 тис. грн. (Стасюк Ю.)
  Подібно ДП «Об’єднана дирекція будівництва водогосподарських об’єктів Закарпатської області» та Львівське виробниче управління водного господарства за завищеною вартістю оплатили будівельні роботи, що призвело до зайвого витрачання 300 тис. грн.
  Крім того, 600 тис. грн, виділених з держбюджету на спорудження гідротехнічних об’єктів, Черкаське обласне управління водних ресурсів спрямувало на будівництво ставків в адміністративних межах Мошнівської сільської ради Черкащини та для приватного акціонерного товариства НВО «Прогрес».
  Випадки використання установами Держводагентства (Сташук В.) бюджетних коштів не на цілі, передбачені державними програмами, є непоодинокими. Ні одну відповідальну особу не було покарано. Суми викрадених коштів занищені. Багато хто з керівників прикриваються депутатством обласних рад партії регіонів (в Київскій області, наприклад, Урупа М., Стасюк Ю.).

 • Гость

  Він такий професор, як і янукович. Невіглас.

 
 

Активні відвідувачі

 
 

 Сайт для Руководителей. Как результативно управлять
 

Реклама