За вкрадену відеокамеру 100 годин робіт та 18 тисяч до відшкодування

Памятаєте, в серпні під час візиту на виборчий округ, я повідомляв про вкрадену і зіпсовану відеокамеру з вулиці Гончара?

Хлопців знайшли і покарали. Вирок суду:

На підставі наведеного та керуючись ст.ст. 100, 127, 128, 129, 370, 371, 373, 374, 376 КПК України, суд,-

ЗАСУДИВ:

ОСОБА_1 визнати винним у вчиненні злочину, передбаченого ч. 1 ст. 185 КК України та призначити йому покарання у виді 100 (сто) годин громадських робіт.

Запобіжний захід ОСОБА_1 до набрання вироком законної сили не обирати.

Цивільний позов КП «Здолбунівське» Здолбунівської міської ради Рівненської області до ОСОБА_1 про відшкодування матеріальної шкоди – задовольнити.

Стягнути з ОСОБА_1 на користь КП «Здолбунівське» Здолбунівської міської ради Рівненської області на відшкодування матеріальної шкоди 18921 (вісімнадцять тисяч дев`ятсот двадцять одну) гривню.

Стягнути з ОСОБА_1 на користь держави витрати за проведення судової експертизи в сумі 628 грн. 04 коп.

“Безпечне місто” і надалі безпечне, якщо до цього бути не байдужим.

Микола Орлов, депутат Здолунівської міської радиВсі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети