За відмову перевозити учасників АТО Здолбунівських перевізників звільнятимуть

marshrutky_lviv_8819У Здолбунівській райдерджадміністрації 10 вересня відбулась нарада, на якій, окрім голів РДА та районної ради були присутні перевізники маршрутних таксі району, що надають послуги пасажирських перевезень, та учасники антитерористичної операції.
Ця нарада була обумовлена інцидентом, що нещодавно трапився у Здолбунвському районі, коли водій маршрутного таксі відмовився перевозити учасника АТО на пільгових умовах. Про це Здолбунів City писало раніше у матеріалі «Водія, який відмовився перевозити учасника АТО, звільнено з роботи».
Відповідно до ст.12 закону України «Про статус ветеранів війни, гарантій їх соціального захисту», особи, які пред’являють посвідчення учасника бойових дій, мають право на безоплатний проїзд усіма видами міського пасажирського транспорту та автомобілями транспорту загального користування в сільській місцевості, а також автобусами приміських та міжміських маршрутів не залежно від відстані та місця проживання.
На жаль, із запрошених на нараду 23 перевізників прийшли лише 6: Лук’янчук А., Возний В., Мосійчук А., ПМП фірма «Лайф», Крючковський В. та Мулярчук В. Щиро вдячні, що, на відміну 17 колег, не проігнорували обговорення такого гострого питання.
Представники влади, перевізники та громадські активісти одностайно вирішили, що окрім норм законодавства, всі мають керуватись морально-етичними нормами. За підсумками наради прийнято спільне рішення реагувати на дії перевізників, які відмовляються забезпечувати безоплатне перевезення учасників бойових дій у зоні АТО. Була досягнена домовленість між владою та перевізниками, зокрема за відмову водія у перевезенні учасника АТО та членів їх сімей, він буде звільнений з роботи, а перевізник може зазнати позбавлення частини компенсації за неналежне перевезення пільгових категорій пасажирів.Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети