За що отримав орден голова Здолбунівської адміністрації В.Шуль?

Як нещодавно повідомляли ЗМІ й офіційний сайт Здолбунівської РДА, голова адміністрації отримав церковний орден. Офіційна підстава “За розбудову духовності….”

ordenonosnyj Shul

Проте є думка, яку озвучив  Намісник Свято-Воскресенського чоловічого монастиря на Повстанських могилах ієромонах Нифонт, який самотужки будує храм на Гурбах, що орден В.Шулю дали якраз за сприяння у будівництві цього храму. Як сприяє орденоносець В.Шуль будівництву можна детально ознайомитись тут.

za sho orden

 

прінтскріни із сайтів Здолбунівської РДА та 4vlada.comВсі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети