За самовільне користування землею заплатили гроші

За результатами розгляду позову Здолбунівської місцевої прокуратури, заявленого на захист інтересів держави, судом закрито провадження у справі у зв’язку із добровільним відшкодуванням збитків за використання підприємством земель без правовстановлюючих документів.

Йдеться про стягнення з приватного підприємства коштів на користь Здовбицької сільської ради Здолбунівського району у сумі 31 тис. гривень та на користь Урвенської сільської ради Здолбунівського району у сумі 57 тис. гривень за використання земельних ділянок, які знаходяться на території  відповідних сільських рад, без належно оформлених документів.

Прокуратурою встановено, що підприємству у 2012 року надано дозвіл для оформлення документації на право користування земельними ділянками, що знаходяться на територіях Урвенської та Здовбицької сільських рад. Проте, відповідну документацію боржник оформив тільки у липні 2017 року, хоча протягом 5 років фактично користувався зазначеними землями.

З цих підстав та з метою стягнення на користь місцевих бюджетів збитків місцева прокуратура звернулася до суду з відповідним позовом.

Після відкриття провадження у справі, приватним підприємством добровільно внесено необхідні кошти на рахунки сільських рад.

За інформацією прокурора(ки) місцевої прокуратури О.СоколовськоїВсі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети