За професією – вчитель, за покликанням – поет

Юрій Бржечко – за покликанням поет та мислитель, за фахом – філолог, а за професією – вчитель. Народився і виріс у Здолбунові. Ще змалку хвилювала його таємниця всесвітнього буття. Творча доля тому склалась у нього з доробку багатьох віршів, трактатів, есе, літературно-критичних статей. Чимало складено митцем пісень на власні тексти та тексти інших авторів. Результатом різнобічного таланту став також вихід двох книжок для дітей “Світ очима дитини”, “Повернення кавуна” та книжки гумору “Байки та частівки”.
Юрій є керівником літературної студії “Зорецвіт”, яка працює при центрі творчості дітей та юнацтва. Мудрий керівник, педагог, поет вчить дітей працювати, творити, мислити.

Гостями чергового заняття на літературно-краєзнавчому факультеті Університету ІІІ віку, створеного при Територіальному центрі соціального обслуговування (надання соціальних послуг) була літературна студія “Зорецвіт”. На літературних читаннях “У барвах осені” були представлені різні жанри: діалоги ведучих, сценки, інсценовані твори керівника студії, співана авторська поезія, декламація віршів. Звучала патріотична пісня “Іде війна” (автор Ю.Бржечко), виконана під супровід гітари, пісні з репертуару “Океану Ельзи”, виступ бардів “Україна – це ти”. На закінчення прозвучала патріотична пісня на підтримку Надії Савченко – повідомляє Здолбунівська районна бібліотека.
бржечкоВсі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети